نبرد با زمان ؛ درگ دوج چارجر 1968 با دوج چارجر 2018 + فیلم

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
رقابت های درگ بسیار جذابند و وقتی جذاب تر می شوند که دو خودرو با یکدیگر یک ارتباطی نیز داشته باشند. مثلا از یک کلاس باشند و یا مشخصاتی نزدیک به هم داشته باشند. اما این درگ امروز ما بین نسل قدیمی و جدید یک مدل خودرو است و آن چیزی نیست جز دوج چارجر که مدل 1968 آن در مقابل مدل 2018 قرار گرفته.
گرچه بین دو خودرو 5 دهه فاصله ی سنی وجود دارد اما سن در دنیای درگ چندان مطرح نیست و بسیاری از خودروهای قدیمی توانایی های بالایی دارند. دوج چارجر کلاسیک 1968 مدلی تقویت شده است و می تواند 400 متر را در زمان 12.83 ثانیه با حداکثر سرعت 181 کیلومتر بر ساعت طی کند که عدد بسیار خوبی است.
در سمت دیگر مدل استاندارد فابریک از چارجر جدید قرار دارد که بدون هیچ تیونینگی می تواند 400 متر را در زمانی حدود 12 ثانیه طی کند. دیدید که خودروها تا اینجا اعدادی بسیار نزدیک به هم دارند پس برای دیدن نتیجه ی رقابت فیلم زیر را از دست ندهید.

برچسب ها:
نظرات
 
 
 
اشکان 1397/10/29
مدل قدیمی 1986 خیلی شیک تر و خاص تر و پروووووووووو تره

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران