هوندا سیویک 1000 اسب بخاری + فیلم

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
کمپانی بیسیموتو Bisimoto یکی از قدیمی ترین تیونرهای آمریکاست و اخیرا یکی از بهترین پروژه های خود را معرفی کرده است. این خودرو یک هوندا سیویک نسل EF استیشن واگن است که به سیستم چهارچرخ محرک اختصاصی و یک موتور توربوشارژر دار 4 سیلندر مجهز شده که می تواند بیش از 1000 اسب بخار قدرت تولید کند.
موتور این سیویک K24 نام داشته و به شدت تقویت شده است. به گفته ی تیونر مانیفولد اگزوز این موتور به صورت یکپارچه با سرسیلندر ساخته شده و سبب شده تا مسیر توربوشارژر کاهش پیدا کند و به این ترتیب تاخیر توربو به حداقل رسیده است. بخش های دیگری نظیر پیستون، شاتون و … نیز همگی تغییر کرده اند.
نیروی فوق العاده ی این موتور با استفاده از یک گیربکس سکوئنشال به سیستم چهارچرخ محرک تحویل داده می شود و برای چسبندگی بیشتر چرخ ها در هنگام شتاب گیری از دیفرانسیل تقویت شده ی هوندا CR-V در محور عقب استفاده شده است.
در داخل کابین هم تیونر اقدام به نصب آمپرهای دیجیتالی، فرمان اسپرت Momo با قابلیت جدا شدن و رول کیج کرده است. روی فرمان این خودرو دو کلید به چشم می خورند که یکی مربوط به سیستم آنتی لگ توربو و دیگر بوق هستند. فیلم زیر توانایی های این هوندا سیویک را نشان می دهد.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران