سرویس جدید تعمیرگاه داتیس خودرو؛ ارائه خدمات پس از فروش به سازمان ها

تعمیرگاه مرکزی داتیس خودرو، یکی از مجهزترین تعمیرگاه های خودروهای پیشرفته و هیبریدی در سراسر کشور بوده که در فضایی به وسعت سه هزار متر مربع دایر و دارای دو سالن بسیار پیشرفته است. داتیس خودرو به تازگی مجهز به دستگاه‌های معاینه فنی شده که از این پس مشتریان و سازمانها می توانند خدمات گسترده تری را دریافت کنند.در این تعمیرگاه خدماتی از جمله تعمیر تخصصی خودرو، صافکاری، نقاشی لابراتوار تخصصی رنگ گلازوریت در بهترین سطح کیفی و جهانی ارائه می شود. از جمله خدمات این مرکز، بهره گیری از دستگاه‌های پیشرفته و پرسنل حرفه ای جهت تعمیرات خودرو های مدرن و روز دنیا است.داتیس خودرو آماده عقد قرارداد با سازمان ها جهت ارائه خدمات پس از فروش سازمانی می باشد.
تعمیرگاه مرکزی داتیس خودرو، یکی از مجهزترین تعمیرگاه خودروهای (پیشرفته و هیبریدی) در کشور آماده عقد قرارداد با سازمان ها جهت ارائه خدمات پس از فروش سازمانی می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت www.datiskhodro.com و یا با شماره تلفن 75306- 021 تماس حاصل فرمایید.
نظرات
 
 
 
omid 1397/11/2
از سایت شما انتظار نداشتم که اخبار یک کلاهبردار رو انتشار بدید تمام این دستگاه ها با پول مردم خریداری شده و کلاهبرداری است و تمامی فعالیت های این مجموعه غیر قانونیست. این شرکت کلاهبردار یک سال و نیمه که قراره به ما خودرو 2018 تحویل بده با اینکه قیمت قطعی، خودرو رو به ما فروخته الان میگه به قیمت روز مابه تفاوت پرداخت کنید و خودروی 2017 تحویل بگیرید. کلاهبرداری تو روز روشن از این بیشتر امکان نداره شدیدا پیگیر کارهای این کلاهبردار بزرگ هستم و هستیم و تا تمام این مجموعه بسته نشده و کلاهبرداری این شرکت برای همه ثابت نشده دست بردار نیستم و نیستیم
متاسفانه هنوز هم اقدام به فروش خودرو های داخلی با قیمت زیر کارخونه کرده که باعث شکایت کمپانی سایپا از این مجموعه شده
این مجموعه ی کلاه بردار و غیر قانونی حدود 200 شاکی داشته که در دادسرای کیفری سعادت آباد ناحیه 2 مطرح است و قابل مشاهده است و روز به روز به تعداد شاکیان اضافه میشود

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران