تمرکز فولکس واگن بر ساخت خودروهای Off Road تمام الکتریک

عکس نویسنده
آراد فلاح
نویسنده
مایکل جاست مدیر استراتژی های شرکت فولکس واگن تازگی در گفتگو با Autobild اعلام کرد که این شرکت خودروسازی در حال حاضر به ساخت خودروهای SUV تمام برقی و Off-Road همچون خودروی Land Rover Defender مشغول میباشد.
او همچنین بیان کرد که تا به حال در این بخش هیچگونه محصولی تولید نکرده و اخیرا به طراحان شرکت خودروسازی رسم این گونه خودرو ها را سفارش داده اند.
آقای جاست همچنین در ادامه گفت "این مدل خودروها باید به ریشه های اصلی خودروهای Off-Road با طراحی های ساده و زیبا، بدنه محکم و صندلی های قابل شست و شو بازگردند"
احتمالا در آینده ای نه چندان دور همه ما شاهد ظهور خودروهای SUV و Off-Road تمام برقی در بازار خواهیم بود و خودروهای Rivian R1S و Bollinger B1 اولین نمونه های این دسته از خودروها خواهند بود.
اینطور به نظر میرسد که شرکت فولکس واگن با استفاده از پلتفرم MEB خود احتمالا به خوبی از پس ساخت خودروهای SUV بزرگ با باتری های حجیم، همراه با دو موتور و قابلیت رانندگی با چهار چرخ متحرک بر خواهد آمد.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران