افتتاح خط تولید چری آریزو6 در کارخانه جدید مدیران خودرو

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده
جدیدترین محصول شرکت خودروسازی چری، یعنی آریزو6 که یک سدان لوکس و زیبا میباشد ماه اکتبر در کشور چین و شهر شانگهای رونمایی گردید، به زودی توسط شرکت مدیران خودرو، شریک تجاری شرکت چری رونمایی خواهد شد.
شایان ذکر است که خط تولید چری آریزو 6 در کارخانه جدید شرکت مدیران خودرو در بم راه اندازی شده است. کارخانه جدید مدیران خودرو در بم دارای آخرین تکنولوژی های روز در زمینه تولید بوده و همچنین خط رنگ بسیار مدرنی نیز داراست که همین موضوع عامل اثرگذاری در افزایش کیفیت نهایی محصولات این شرکت است.
خودروی آریزو 6 سدان لوکس چری با طراحی مدرن و کیفیت ساخت بالا میباشد که شرکت مادر آن یعنی شرکت چری برای تولید آن در کشور ما و ایجاد استانداردهای بالای تولید حساسیت ویژه ای دارد.
نظرات
 
 
 
Alireza 1397/11/2
قیمتش بالای ۲۸۰ باشه ارزش خرید نداره.
محمد 1397/11/3
به جهنم که راه اندازی شد ، شرکتی که مشتری مداری نداره و طمع رو سرلوحه کارش قرار داده بود و نبودش هیچ سودی به حال ملت نداره ، تا قبل از تحریم ها با التماس به مردم میفروختن به زور شرایط اقساطی حالا تا دیدن شرایط بهم ریخته تو گرون فروشی و چاپیدن پیشتاز شدن حالا خوبه برند چری نه خواهان داره و نه بدرد بخور هست
نوید ج 1397/11/3
مونتاژ خودروهای چینی این همه شوآف و تبلیغات نداره.
علیرضا 1397/11/7
با این قیمت ها به هیچ وجه موفق نمیشه

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران