اختلاف قیمت مصوب و حاشیه بازار محصولات ایران خودرو چقدر است؟ + جدول

گروه صنعتی ایران خودرو با انتشار لیستی از تمامی محصولات خود، جزییات قیمت کارخانه و حاشیه بازار تمامی آنان را ویژه بهمن ماه امسال اعلام کرده است که در این لیست می توان از خودروی وانت آریسان تا خودروی 251 میلیون تومانی سوزوکی گرند ویتارا اتوماتیک را شاهد بود که در حاشیه بازار قیمت آن به مرز 278 میلیون تومان هم رسیده است که برای اطلاع از قیمت سایر محصولات ایران خودرو می‌توانید به جدول زیر توجه کنید:

اختلاف قیمت مصوب و حاشیه بازار محصولات ایران خودرو

اختلاف قیمت مصوب و حاشیه بازار محصولات ایران خودرو

نظرات
 
 
 
حسن 1397/11/4
اگه ممکنه دیگه لفظ دلال بکار نبرید بگین اکثریت افراد جامعه. مردم به هم رحم نمیکنن و واسش واژه دلال تعریف شده. تو این جامعه هیچ کس به هم نوع خودش رحم نمیکنه .این هم نوعی از عذاب الهی هست که دامن گیر کشورمون شده. به امید روزی که منفعت طلبی شخصی از بین بره ‌‌‌‌‌‌.......

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران