شرایط فروش ویژه محصولات ام وی ام به مناسبت دهه فجر + جدول

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده
از امروز و به مناسبت دهه فجر، فروش ویژه محصولات این شرکت با ارایه تسهیلات به منظور رفاه حال مشتریان آغاز خواهد شد. در این شرایط، خودروهای ام وی ام 315 ، ام وی ام X33S و ام وی ام X22 با تسهیلات شصت درصدی قابل خریداری خواهند بود.
مشتریان می توانند برای خرید محصولات مدیران خودرو، روش های مختلفی را انتخاب کنند. در یک روش که پیش پرداخت یک مرحله ای دارد، مشتریان می توانند با پرداخت چهل درصد قیمت خودرو، از شصت درصد تسهیلات برخوردار شده و اقساط آن را در مدت زمان 12 الی 48 ماه پرداخت نمایند. نرخ سود تسهیلات بسته به شرایط پرداختی، 18.79 الی 20.59 درصد بوده، سود انصراف و جریمه تاخیر هم 12 درصد است. این شرایط از طریق لیزینگ وفا بصورت منعطف برقرار است.
در روش دوم که پیش پرداخت دو مرحله ای نیز دارد، و از طریق طریق لیزینگ واسپاری ملت با بازپرداخت اقساط بصورت هر سه ماه یک فقره چک برقرار است، مشتریان می توانند تسهیلات شصت درصدی را به صورت تک مرحله ای یا دو مرحله ای دریافت کنند. در روش تک مرحله ای، نرخ سود بازپرداخت تسهیلات 21 درصد بوده، سود انصراف و جریمه تاخیر نیز 21 درصد است. در روش دو مرحله ای، پیش پرداخت اول شامل 40 درصد قیمت خودرو و پیش پرداخت دوم شامل 10 درصد قیمت خودرو می شود و تسهیلات پنجاه درصدی به متقاضیان ارایه می گردد. مدت باز پرداخت اقساط و نرخ سود تسهیلات، جریمه تاخیر و سود انصراف نیز با روش تک مرحله ای مشابه است.
کلیه محصولات برند ام وی ام از گارانتی 3 ساله یا پیمایش 60 هزار کیلومتر برخوردار بوده و همچنین سرویس اولیه کلیه خودرو ها برای مشتریان رایگان خواهد بود. شرکت مدیران خودرو با سابقه 15 ساله فعالیت در حوزه خودرو یکی از با سابقه ‌ترین شرکت ‌های خودروسازی است که طی سال‌ های اخیر با ایجاد شبکه سراسری نمایندگان و پشتیبانی قطعات همواره مشتریان را همچون اعضای یک خانواده حمایت کرده است. مشتریان میتوانند با مراجعه به وب سایت شرکت مدیران خودرو ، از نزدیک ‌ترین نمایندگی‌ محل مورد نظر خود مطلع شوند.

شرایط فروش ویژه محصولات ام وی ام

شرایط فروش ویژه محصولات ام وی ام
شرایط فروش ویژه محصولات ام وی ام

شرایط فروش ویژه محصولات ام وی ام
شرایط فروش ویژه محصولات ام وی ام

شرایط فروش ویژه محصولات ام وی ام

نظرات
 
 
 

alia

1397/11/6
ما مستعمره چین هستیم

محسن

1397/11/6
شرکت نمی تونه ماشین بفروشه .میاد برای ثبت نام محدودیت می ذاره . آخه یکی نیست بگه شما که به مناسبت تولد امام حسن عسکری هم شرایط فروش دارید الکی چرا جو میدید . کدوم خری از شما ماشین می خره . تا دهه فجر چقدر مونده که از الان شرایط فروش رو اعلام کردید ؟ ماشین ها باد کرده رو دستتون چرا انقلاب رو می کشید وسط . یا شاید هم تولید ملی محسوب میشه . عوض این کارا قیمت رو بیارید پایین . 100 درصد سود رو یکم ازش کوتاه بیاین .

محمد

1397/11/6
برین به جهنم با این بنجل چینیتون ، ماشینتون و شرایط اقساطیتون بخره تو سرتون ، به امید روزی که خبر خوب ورشکستگی آشغال مونتاژکن های داخلی رو بشنویم

م

1397/11/7
تاریخ این ظلمو و اجحافو فراموش نمیکنه. شما اگه یه ذره غیرت ایرانی داشتید تو این آشفته بازار و تحریم، به فکر جیبتون نبودید، بلکه به یه سود عادلانه راضی میشدید و به هموطناتون کمک میکردید نه اینکه تا میتونید بندارید به این مردم. دنیا اینجوری نمیمونه آقایان مدیران خودرویی! بالاخره این ترامپ حروم زاده که با داشتن داماد و نوه با روسپی های نیویورک میخوابه، سقط میشه. ظلم نکنید در حق هموطناتون

مهدي

1397/11/7
بجاي اينكه اين همه شرايط جورواجور بزاريد...قيمت رو كمك نيد تا مردمازتون بخزن..اخه كي ميادبه mvm110شما 50ميليون پول بده....يا mvm315ي كه 40 ميليون بوده يك شبه كردين 100م.....افرين به مديران فروش و بازرايبي شما بااين هوش و ذكاوتشون