اولین تصاویر و اطلاعات از نسل آینده رنو Captur

عکس نویسنده
آراد فلاح
نویسنده
به تازگی تصویر رندر شده و ساخته شده ای از خودروی رنو Captur جدید در فضای مجازی قرار گرفته است. البته از این تصویر اینگونه به نظر میرسد خودروی یاد شده تغییرات چندانی به خود ندیده و شکل کلی آن به همان صورت قبل باقی مانده است.
از این تصویر مشاهده میشود که فرم C شکل قسمت پشتی بدنه خودرو شیب بیشتری به خود گرفته و همچنین به صورت براق در آمده است.
اما در قسمت جلویی خودرو و چراغ ها بیشترین تغییرات اعمال شده است و شرکت خودروسازی رنو،همانند بسیاری از محصولات اخیر خود، برای این خودرو نیز چراغ C شکل مخصوص روز استفاده کرده است.
اینطور به نظر می آید که در این Captur جدید نیز عینا از همان امکانات موجود در اتاق و داشبور خودروهای Megane و Talisman نسل حاضر استفاده شده و در مدل های گران قیمت تر تبلت بزرگی در قسمت میانی داشبورد خودرو کار گذاشته شده است.
گفتی است خودروی یاد شده از یک موتور سوختی 1.3 لیتری توربو علاوه بر موتور مخصوص dCi با حجم 1.5 لیتر برای سیستم انتقال قدرت خود بهره میبرد.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران