آغاز دور سوم پیش فروش محصولات بیسو از 8 بهمن 97

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
سیف خودرو از روز دوشنبه 8 بهمن ماه 97، سومین دور از پیش فروش محصولات بیسو از جمله "بیسو T3" و "بیسو T5" را آغاز خواهد کرد و مشتریان می‌توانند با مراجعه به نمایندگی‌های مجاز این شرکت و یا مراجعه به وبسایت فروش این شرکت، نسبت به ثبت نام این دو مدل خودرو بسته به نیاز و هزینه قابل پرداخت اقدام کنند که جزییات پیش فروش آنان از فردا توسط "سیف خودرو" اعلام خواهد شد و پیش بینی می‌شود که شرایط آن همانند دوره‌های قبل پیش فروش محصولات بیسو باشد.
با مروری مجدد بر روی مشخصات این دو خودرو، می توان گفت که با خرید خودروی "بیسو T3" یک موتور چهارسیلندر 1.3 لیتری توربوشارژر دریافت خواهید کرد که دارای قدرت 133 اسب بخاری در دور موتور5500 بوده و می‌تواند گشتاور 185 نیوتن متری در دور موتور1500 داشته باشد که با دریافت و انتقال این نیرو توسط یک جعبه دنده اتوماتیک CVT، حداکثر سرعت 178 کیلومتر بر ساعت و مصرف سوخت ترکیبی 7.4 لیتری به ازای کارکرد 100 کیلومتر برای این اتومبیل 1445 بدست آمده است.
نسخه T5 بیسو هم یک موتور چهار سیلندر 1.5 لیتری توربوشارژر دارد که از حجم بیشتر و مصرف سوخت ترکیبی 8.7 لیتری آن قدرت 150 اسب بخاری در دور موتور 5500 و همچنین گشتاور215 نیوتن متری در دور موتور 2000 بدست آمده است که توسط جعبه دنده 8 سرعته اتوماتیک دریافت شده و به چرخ‌های محرک جلو ارسال می‌شود تا حاصل ارسال این نیرو، بدست آمدن سقف سرعت 170 کیلومتر بر ساعت باشد.
نظرات
 
 
 
محمد 1397/11/8
زرت اقتصادی خخخخ ، هرکی خرید بی زحمت یه جلسه معارفه برای فک و فامیل بزاره تا حداقل ملت بفمن ماشینت مارک هم داره ، خدمات هم که باید توکل کنی ، سفت خودرو خیلی مطمئنه ، الان کلا هرکی میخواد با پولش خداحافظی کنه بسپاره دست آشغال مونتاژ کن های داخلی و بعد بمونه تا صبح دولتش بدمه
ahmad 1397/11/8
به دلیل بی کفایتی خودروسازان و مسئولین بی خاصیت صنعتی نمردیم و اسامی اشغالهای عجیب و غریب رو هم شنیدیم!!
رضا 1397/11/9
اونایی که میرن می خرن رو باید از نظر سلامت عقلی بررسی کرد!!!مدیران خودرو و کرمان موتورش که چند سال هستش ماشین مونتاژ می کنن الان وضعشون آینه و خدمات پس از فروش صفرها این که دیگه خدا بخیر کنه...

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران