بهمن موتور در دیماه گذشته چند دستگاه هاوال H2 تولید کرد؟

طبق اعلام سامانه سازمان بورس کشور، گروه بهمن در دیماه گذشته توانسته خودروهای سواری مزدا 3 تیپ 4، بسترن B30 و هاوال H2 را تولید کند. البته در این لیست خودروی هاوال H9 نیز وجود دارد که اصلاً خودروی تولیدی این شرکت نیست و به دلیل حضور آن در سبد محصولات بهمن موتور، در این لیست قرار گرفته است. به غیر از این خودروها، بهمن موتور دو خودروی کارا 2000 در نسخه های تک کابین و دو کابین و البته کاپرا دو کابین را نیز تولید کرده است.
به خودروهای سواری بر می گردیم، بهمن موتور توانسته در دیماه گذشته 213 دستگاه مزدا 3 جدید، 486 دستگاه بسترن B30 و 55 دستگاه هاوال H2 را تولید کند. این اعداد به خوبی نشان می دهد که فعلاً این شرکت در تولید بسترن B30 مشکلی ندارد اما تعداد تولید هاوال H2 کاهش داشته است. برای یادآوری در آذرماه گذشته، بهمن موتور توانسته بود 88 دستگاه مزدا 3 جدید، 373 دستگاه بسترن B30 و 94 دستگاه هاوال H2 را تولید کند که این اعداد نشان از کاهش تولید هاوال H2 و افزایش تولید بسترن و مزدا 3 است.
طی اعلامیه های مختلف بهمن موتور اعلام کرده تا خریداران هاوال H2 می توانند خودروی خود را با مدل بسترن B30 جایگزین کنند و دیشب نیز طی اطلاعیه ای گفته که در حال مذاکره با طرف چینی برای ارسال قطعات به ایران است که نتایج آن به زودی مشخص می شود. طی تحریم های جدید آمریکا در بهار امسال، بهمن موتور همانند دیگر شرکت های داخلی با تامین قطعات و البته انتقال ارز به شرکای خارجی خود مواجه شده اند و این مشکلات و عدم تحویل خودروها اعتراضات مشتریان را نیز به همراه داشته است.
نظرات
 
 
 
مهرداد 1397/11/9
با سلام
بهمن همه حواله دار هارو سره کار گذاشته ...اقای تابش گفتن 400 تا هاوال داره و 100تا ناقص الان کارخونه میگه من کلا 120 تا دارم

بقیش رو خود بهمن توی بازار ازاد فروخته
محمد 1397/11/9
انشااله که به زودی به صفر برسه و ملت از شرتون راحت بشن ، این شهر رو کردن پارکینگ با این تولیدات مزخرفشون ، قیمت هم که سوبله کردن و کیفیت هم هر روز آشغال تر از دیروز
حسین 1397/11/9
هاوال و مزدا رفتن از ایران!
بنظرم بسترن b70 و b90 در کنار x40 و x80 میتونه گروه بهمن رو نجات بده!
دکتر 1397/11/9
لعنت به بهمن موتور که به موقع بفکر تامین قطعه خودروی ثبت نام شده نبود
حسین 1397/11/10
مهم نیست چند دستگاه تولید کرده.مهم اینه که حتی یک دستگاهشو به مشتری نمیده....
بهتر بود تیتر میزدید" بهمن موتور طی ماههای گذشته چند دستگاه از هاوال های مردم رو به شعب مختلف اتوخسروانی و... به صورت آزاد فروخته?"

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران