به مناسبت فرا رسیدن دهه فجر، فروش مدیران خودرو ادامه خواهد داشت + جدول

شرکت مدیران خودرو به مناسب فرا رسیدن دهه مبارک فجر، فروش محصولات مختلف خود را در قالب طرح فروش "فوری" و "اعتباری" ادامه خواهد داد و مشتریان می توانند در این طرح فروش سه محصول پرفروش و محبوب مدیران خودرو از جمله "ام وی ام 315 اسپرت"، "ام وی ام X22" و همچنین خودروی "ام وی ام X33" را خریداری کنند.
گفتنی است که طرح فروش محصولات مدیران خودرو از تاریخ 6 بهمن ماه آغاز شده است و حالا به مناسبت فرا رسیدن دهه مبارک فجر، مدیران خودرو شرایط فروش خود را ادامه خواهد داد که جزییات فروش هریک در جداول زیر آمده است.

نظرات
 
 
 
خخخخ 1397/11/15
خخخ هنوز نفروخته .
محمد 1397/11/15
با این قیمت ها مگه کسی شنگول باشه بخره ، مفت هم نمیرزه پول به این چری بنجل بدی
admin 1397/11/15
علناً گرون فروشیه. قیمت آریزو برای تحویل فوری زده 192 میلیون تو بازار قیمتش 170 میلیونه.
من نمیدونم 5% زیر قیمت بازار را با چه فرمولی حساب کردند که هیچ مرجعی هم صداش در نمیاد.
ناشناس 1397/11/15
به نظرم مدیران خودرو بهترین کاری که میتونه انجام بده اینه که بره به جهنم ، این لگن ها رو با ابن قیمت هیچ آدم فهیمی نمیخره پس شرایط فروششون هم به درد خودشون میخوره به نظرم تعطیل کنن خیلی سنگین تر هستن

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران