بیشترین خودروهای ترخیص شده از گمرک، مربوط به کدام برند است؟

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده
مدتی می شود که خودروهای بسیاری در گمرک دپو شده که بخش بزرگی از این خودروها، مربوط به سفارش های مشتریان به شرکت های نمایندگی رسمی برندهای خارجی، حاضر در ایران است. از جمله این شرکت ها می توان به آسان موتور، اطلس خودرو، کرمان موتور، نگین خودرو، رامک خودرو، ماموت خودرو، آرین موتور تابان و آرین موتور پویا اشاره کرد. با نزدیک شدن به زمان ترخیص خودروهای در گمرک مانده، بسیاری دوست دارند بدانند عمده خودروهای وارد شده به بازار از چه برندی خواهد بود و بیشترین تاثیر در کاهش قیمت مربوط به محصولات کدام شرکت وارد کننده می شود؟
تمامی شرکت ها و برندهای وارداتی هم اکنون خودروهای دپو شده در گمرک دارند که برخی شرکت ها و برندها خودروهای بیشتر و باقی خودروهای کمتری را هم اکنون در انبارهای گمرک دارند. مطابق گزارش خبرگزاری اخبار خودرو، خودروهایی با برند سانگ یانگ، میتسوبیشی، دی اس، فولکس واگن، هیوندای و کیا بیشترین حجم از خودروهای دپو شده در گمرک را به خود اختصاص داده اند. سایر برندها در رتبه های بعدی قرار می گیرند. باید منتظر ترخیص این خودروها از گمرک بمانیم و ببینیم آیا مطابق وعده های داده شده، قیمت تند خودروهای وارداتی در بازار کاهش خواهد یافت و قفل خرید و فروش این محصولات باز خواهد شد یا خیر.
نظرات
 
 
 
مهران 1397/11/17
خودرو بانک عزیز شما دیگه چرا وعده بیخودی به مردم میدید
خودتون بهتر از هر کسی میدونید که قیمت خودروی خارجی الان به نسبت چیزهای دیگه گرون نشده و اگر حتی واردات هم آزاد بشه این قیمتها پایین که نمیاد هیچ بالاتر هم میره
اکثر خودروهای وارداتی ایران در مرز ۳۰ هزار دلار قیمت دارند که با توجه به قیمت ارز و تعرفه واردات بیشتر از قیمتی میشن که الان توی بازار هستند

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران