اعطای نمایندگی هلدینگ داتیس در سراسر کشور

هلدینگ داتیس اکنون با 12 شرکت در حوزه های خودرو، دوچرخه، طب، قطعات و ملزومات خودرو، کشت و صنعت، خودروهای دیزلی ، فناوری های هوشمند، سلامت، خودروهای کار و سرویس های مربوط به کالاهای روزمره، توانسته به یکی از هلدینگ های قدرتمند تجاری تبدیل شود. این هلدینگ با اخذ نمایندگی رسمی و انحصاری برندهایی مانند؛ هایکو اسپورتیو (بزرگترین شریک تجاری ولوو)، منهارت (یکی از شرکای تجاری معتبر BMW)، دوچرخه های بوتچیا و لائوس ایتالیا، باتری اینتکت آلمان، روغن های میلرز، روغن های تاکومی و ریس چیپ آلمان، سبد متنوعی از برندهای مطرح جهانی در اختیار دارد. این هلدینگ جهت توسعه شبکه نمایندگان خود اقدام به اعطای نمایندگی در سراسر کشور نموده است. علاقمندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر از شرایط اخذ نمایندگی به سایت هلدینگ داتیس به آدرس www.datisworldwide.com مراجعه نموده و یا با شماره 75306-021 تماس حاصل نمایند.
نظرات
 
 
 
بینام 1397/11/17
در تعجبم شرکتی که اینهمه شاکی داره و عده ای رو بدبخت کرده، پلمپ شد و هنوز اینهمه حرف و حدیث راجبش هست چطور اینهمه تریبون برای تبلیغات داره.
کسایی که میخوان ازش خرید کنن و پول بیزبونشون رو بسپرن دست ایناها یکم بیشتر تحقیق کنن و حسابی مراقب باشن.
  • رویا 1397/12/11
    متاسفانه مدام داره تبلیغ میکنه اونم در رسانه ها و وب سایتهای قابل اعتماد این مردم بدبخت.هیچ پاسخگویی هم نیست.هیچ!

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران