قدرت نمایی دوج رم در کشیدن بار 15 تنی + فیلم

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده
دوج رم یکی از قدرتمند ترین پیکاپ های آمریکایی است و فروش فوق العاده ای در بازار ایالات متحده دارد. نسخه هایی از دوج رم برای کارهای سنگین ساخته شده اند که Heavy Duty نام دارند و گشتاور آن بالغ بر 1355 نیوتون متر می شود. و قدرت کشیدن باری به وزن 35 هزار پوند یا 15875 کیلوگرم را دارد. دوج ادعا می کند این پیکاپ، به پشتوانه موتور کامینز 6.7 لیتری توربودیزل ، قوی ترین نمونه ساخته شده در ایالات متحده است و برای اثبات این ادعا، یک ویدیو منتشر کرده که دوج رم Heavy Duty را در حال کشیدن باری به وزن 35 هزار پوند نشان می دهد.
دوج برای ساخت این تراک قدرتمند، نیاز به ایجاد تغییراتی در شاسی، سیستم تعلیق و سیستم ترمز داشته است. در کلیپ زیر، مهندس ارشد طراحی دوج رم Heavy Duty به ما می گوید که این تغییرات به چه صورت ایجاد شده اند. از جمله این تغییرات، یک دوربین با کیفیت HD است که می تواند داخل یا خارج از تریلر نصب شود و راننده را در حین طی مسیر یاری رساند. همچنین مشتری می تواند تیپ Laramie Longhorn را از این محصول سفارش دهد که با در بر داشتن امکانات رفاهی بسیار، لوکس ترین نسخه از دوج رم هوی دیوتی است. نسل جدید تولیدات فیات کرایسلر در کارخانه ای واقع در مکزیک به تولید می رسند و تمامی این پیکاپ ها، با یک گارانتی 5 ساله یا 100 هزار کیلومتر به مشتری عرضه می شوند.

نظرات
 
 
 
BABI 1397/11/23
با اینکه وانته اما اندازه ی یک هواپیما دکمه و امکانات و تجهیزات داره لامصب....

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران