شرایط فروش مدیران خودرو به مناسبت دهه فجر + جدول

شرکت مدیران خودرو به مناسب فرا رسیدن دهه مبارک فجر و آغاز چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی ایران، فروش ویژه محصولات مختلف خود را در قالب طرح فروش "فوری اعتباری" به مدت بسیار محدود و تا 26 بهمن ماه 97ادامه خواهد داد و مشتریان می توانند در این طرح فروش سه محصول پرفروش و محبوب مدیران خودرو از جمله "ام وی ام 315 اسپرت"، "ام وی ام X22" و همچنین خودروی "ام وی ام X33" را خریداری کنند.
گفتنی است که طرح فروش محصولات مدیران خودرو از تاریخ 6 بهمن ماه آغاز شده است و حالا به مناسبت فرا رسیدن دهه مبارک فجر و آغاز چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی ایران، مدیران خودرو شرایط فروش خود را تا تاریخ 26 بهمن ماه با قیمت قطعی و تعداد محدود ادامه خواهد داد که جزییات فروش آنان در جداول زیر آمده است.

شرایط ویژه فروش مدیران خودرو

شرایط ویژه فروش مدیران خودروشرایط ویژه فروش مدیران خودرو

شرایط ویژه فروش مدیران خودرو

نظرات
 
 
 
sinaS 1397/11/21
بدون بهره کسی نمیخرید حالا بهره اقساطم گداشتین؟
محمد 1397/11/21
20 درصد نرخ تسهیلات؟؟؟؟؟
نشون دادید حتی دلال های عاقلی هم نیستید!
محمد 1397/11/21
با این قیمت های مزحک بشین تا کسی این لگن ها رو بخره ، خدایی روتون خیلی زیاده یه نگاه به بنجلی که میفروشید بندازید بعد شرایط فروش بزارید

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران