فورد رسما خودروی موستانگ سوپراسپرت را معرفی کرد

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده
شعبه‌ استرالیای کمپانی فورد از خودروی موستانگ سوپراسپرت برای حضور در مسابقات قهرمانی خودروهای سوپراسپرت رونمایی کرد.
برایان نوواک، سرپرست بخش ورزشی کمپانی فورد در این باره گفته است:
من به تیم آمریکای شمالی افتخار می کنم، و همچنین به تیم استرالیایی کمپانی هم افتخار می کنم. ما از همان فرآیندی برای تولید این سوپراسپرت استفاده می کنیم که از آن برای تولید موستانگ نسکار و موستانگ GT4 استفاده کرده ایم.
این فرآیند در برنامه های دیگر هم خودش را اثبات کرده است – مثلا فورد GT در مسابقات لمان. ما پس از آن موفقیت از این دانش برای خودروهای جاده ای بهره بردیم.
اسکات مک لافلین قهرمان مسابقات سوپراسپرت درباره‌ این رونمایی گفته است:
رفتن به آدلاید، جایی که مسابقات قهرمانی سوپراسپرت برگزار می شوند خیلی جالب است، و اینکه بتوانم با فورد موستانگ جدید از مقام قهرمانی خودم دفاع کنم برای من و تیم فورد به شدت هیجان انگیز است. فکر می کنم حالا اسلحه‌ ای قوی در اختیار ما قرار گرفته است.
این موستانگ اولین خودروی دو دری است که با شاسی خودروهای سوپراسپرت سازگار شده است. این خودرو هنگام معرفی شماره‌ی #1 را به دلیل قهرمانی اسکات مک لافلین در مسابقات قهرمانی سوپراسپرت ها در سال ۲۰۱۸ روی بدنه داشت. اما مک لافلین و تیمش به منظور احترام به تیم DJRTP با شماره‌ی #17 در این مسابقات شرکت خواهند کرد.
نظرات
 
 
 
milad 1397/11/24
خودروبانک به نظرت جای مشخصات فنی این ماشین خالی نیست. فقط ترجمه کردی ها....

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران