اعلام جزئیات پرداخت وام بانک مرکزی به قطعه ‌سازان؛ حمایت از صنعت یا تشدید تورم

مدیرکل اعتبارات بانک مرکزی در نامه‌ای خطاب به 12 بانک خصوصی و دولتی، شرایط و ضوابط پرداخت وام به خودروسازان جهت پرداخت مطالبات قطعه‌سازان را اعلام کرد.
به گزارش خودروبانک و به نقل از پرشین خودرو، در نامه‌ای که به بانک‌های عامل شرکت‌کننده در کنسرسیوم پرداخت تسهیلات به خودروسازان ارسال شده است، پرداخت و مساعدت حداکثری به قطعه‌سازانی که از طرف خودروسازان معرفی شده‌اند، مورد تاکید قرار گرفته است. در نامه ارسالی که در ذیل این مطلب دیده می شود شرایط اعطای وام به قطعه‌سازان ذکر شده است.

جزئیات پرداخت وام به قطعه ‌سازان از سوی بانک مرکزی اعلام شد

جزئیات پرداخت وام به قطعه ‌سازان از سوی بانک مرکزی اعلام شدجزئیات پرداخت وام به قطعه ‌سازان از سوی بانک مرکزی اعلام شد

جزئیات پرداخت وام به قطعه ‌سازان از سوی بانک مرکزی اعلام شدآنچه که مشخص است اینکه افزایش نقدینگی بدون پشتوانه به هر دلیلی می تواند باعث افزایش تورم در کشور شود و هیچ بعید نیست که به واسطه صنعت خودروسازی، ماجرای افزایش تورم ناشی از ورشکستگی موسسات غیر مجاز بانکی بار دیگر تکرار شود.
نظرات
 
 
 
محمد 1397/11/27
خوبه دیگه قطعه رو خریدن ماشین ها رو احتکار کردن با قیمت دوبله توسط دلالهاشون تو بازار فروختن ، حالا هم پول بیت المال رو بگیرن به قطعه ساز ؟؟؟ این پول ها با رضایت مردم پرداخت میشه ؟؟؟ مردم نخوان این لگن سازهای از خدا بی خبر ماشین تولید کنن کیو باید ببینن ؟؟

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران