لیست قیمت حاشیه بازار بهمن ماه ایران خودرو؛ حداقل 100 درصد افزایش + جدول

باتوجه به طرح قیمت گذاری 5 درصد زیر حاشیه بازار، گروه صنعتی ایران خودرو لیست جدید قیمت حاشیه بازار محصولات خود را ویژه بهمن ماه و برای 23 الی 30 بهمن ماه 97 اعلام کرده است که جزییات قیمت هریک از محصولات ایران خودرو باتوجه به آپشن های نصب شده بر روی آن در جدول زیر آمده است.

لیست قیمت جدید حاشیه بازار محصولات ایران خودرو

لیست قیمت جدید حاشیه بازار محصولات ایران خودرو

نظرات
 
 
 
alireza 1397/11/24
دبیر شورای امنیت ملی در این رابطه صحبتی ندارن؟؟؟؟!!!!!
از این دولت و وزرا که فقط دروغ شنیدیم
قیمت حاشیه بازار یک ماه قبل از این پایین تر بود..مسبب اصلی این بالا رفتن کی هست؟؟!
تا کجا میخواین ادامه بدین؟ دیگه بس نیست؟
به چی این مملکت داری دلمون باید خوش باشه
حامد 1397/11/24
از یه جایی به بعد دیگه گریه دار نیست... خنده داره!
nb 1397/11/25
یه سوال دارم اگر مردم نخرند قیمت رو پایین میارند ؛به این اعتقاد دارند یا نه فقط قیمت صعودی رو قبول دارند؟فرضا با دلال هایی که دارند قیمت هارو بالاتر ببرند؛این روند تا کجا ادامه داره؟! دیگه این ماشینها بدرد ملت نمیخوره به فکر صادرات باشید با این دلار!
  • رضا 1397/11/27
    این لگن هارو به کجا صادر کنن
Genius 1397/11/27
اونوقت افزایش دستمزدها فقط 20 درصد!!! این یعنی صدور مجوز برای دزدی و دستکجی نیروی کار تا تامین این گپ 80درصدی!!!
shgerd 1397/11/30
شکی نیست که مافیای خودرو، خود حاشیه بازار را به تلاطم انداخته و با خدعه و بنام کاهش قیمت، خودرو ها را با 5درصد کمتر از حاشیه بازار بعنوان فروش فوری به خورد خلق الله می دهند.و در تحویل خودرو های ثبت نامی با بهانه های مختلف نظیر کمبود قطعات خلاف وعده می کنند براستی اگه راست می گویند و به فکر مردم هستند فروش فوری را با قیمت مصوب ویا 5در صد بالاتر از قیمت مصوب عرضه کنند. اینم شد حاصل حمایت از تولید داخل که به حتم در آینده تبعات بدی خواهد داشت

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران