تسلا قیمت مدل3 را 12 میلیون تومان کاهش داد

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
تسلا موتور قیمت مدل 3 را 1100 دلار (بیش از 12 میلیون تومان) کاهش داده است و به این ترتیب قیمت پایه ی این خودرو به 42 هزار و 900 دلار کاهش پیدا می کند. حال اگر تسلا مدل 3 را با تسهیلات دولتی و حمایت مالیاتی در آمریکا خریداری کنید قیمت پایه ی این خودرو به 34 هزار دلار برای مدل تک دیفرانسیل کاهش پیدا خواهد کرد که عالی به نظر می رسد.
این کاهش قیمت در پس تلاش های مکرر ایلان ماسک اتفاق افتاده است که در توییتر وعده داده بود قیمت پایه ی مدل 3 را زیر 35 هزار دلار نگه دارد.

تسلا مدل3

تسلا مدل3

ایلان ماسک همچنین گفته است که تولید مدل 3 تسلا باید افزایش پیدا کند تا این خودروساز بتواند اعتماد بیشتری را در آینده جلب کند.

تسلا مدل3

تسلا مدل3

تسلا فروش مدل 3 را در بازار اروپا نیز آغاز کرده و برای شروع مدل چهارچرخ محرک با برد بیشتر را به این بازار روانه کرده است. تسلا پس از بازار اروپا برنامه دارد تا این مدل را در بازار بزرگ و رو به رشد چین نیز عرضه کند و این اتفاق در آینده ای نزدیک خواهد افتاد.
برچسب ها:
نظرات
 
 
 
رضا 1397/11/29
این تیترتون فقط برای مردم کم سواد خوبه!!!!!
یعنی چی خب؟ هزار دلار کم شده فقط ولی شما میای میزنی 12میلیون که مردم فک کنن اووه چه زیاد کم شده !
  • کورش 1397/11/30
    اصلا کم شدن قیمت خودرو حتی اگر ۱ دلار هم باشه هنر هست چه برسه به هزار دلار آقای با سواد ...تا حالا شده قیمت محصولات ایران خودرو و سایپا کم بشود...پراید تو ۷ سال اخیر قیمتش ۷ برابر شده
مهدی 1397/11/29
ما هیچ
ما نگاه
هانی 1397/11/29
بدبخت هم دیگه نمیتونه واژه مناسبی برای شرایط ما تو ایران باشه !

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران