گاف آتش نشانان فرانسوی در مواجهه با موتور پورشه سوژه رسانه های بین المللی شد + فیلم

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
از ماه دسامبر سال گذشته، شاهد اعتراضات گسترده جلیقه زردها در خیابان‌های شهر پاریس هستیم و در خلال این اعتراضات خسارت‌های زیادی به وسایل شخصی و عمومی وارد شده است. حال در روز گذشته فیلمی از سوی گردشگران برزیلی حاضر در پاریس منتشر شده است و یک گروه آتشنشان را نشان می‌دهد که در حال خاموش کردن یک دستگاه پورشه کیمن S هستند و باتوجه به نوشته‌های لباس آتشنشان‌ها می‌توان حضور آنان در شهر پاریس را تایید کرد، اما مشکل بزرگ اینجاست که آتشنشان‌های پاریس با دنیای خودرو هیچ آشنایی نداشته و در جای اشتباه به دنبال پیشرانه پورشه کیمن هستند تا آتش داخلی را خاموش کرده و اتصالات آن را قطع کنند.
باتوجه به فیلمی که از این اتفاق منتشر شده و گروه خودروبانک آن را در انتهای مقاله آماده کرده است، می‌توان شاهد آتش گرفتن یک دستگاه پورشه کیمن به دلایل نامعلومی بود و آتشنشانهای حاضر در صحنه به دنبال منبع آتش، در حال تلاش برای باز کردن کاپوت اتومبیل با زور چکش و اهرم فلزی هستند، اما غافل از اینکه آنان در جای اشتباهی به دنبال موتور پورشه کیمن می‌گردند و بعد از باز کردن صندوق جلو، با فضای خالی و تنها کاور ماشین مواجه می شوند که تعجب آنان و خنده حاضرین در صحنه را به همراه دارد، این درحالیست که مالک اتومبیل نیز در صحنه حضور داشته و از اطلاع رسانی محل دقیق قرارگیری پیشرانه اتومبیل به آتشنشان‌ها امتناع می‌کند.

نظرات
 
 
 
محسن 1397/11/27
باطری پورشه کیمن در انتهای صندوق جلو و نزدیک شیشه تعبیه شده و تا جایی که می دونم برای تقسیم مناسب تر وزن خودرو روی محورهای عقب و جلو این کار انجام شده است.
پس آتش فشانان اشتباه نمی کردن ....
  • سینا 1397/11/28
    یادش به خیر منم وقتی بچه بودم خیلی به خودم فشار میاوردم که آتشنشان و آتشفشان رو جای هم استفاده نکنم
Nobaader 1397/11/28
جدا از بحث مورد نظر مقاومت بدنه و قفل صندوقش واقعا قابل ستایشه این همه ادم کار بلد و پر زور از پیش بر نمیان بعد تولیدات داخل ما تو 10 ثانیه دزدیده میشه

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران