نگاهی به عملکرد غول پیکرترین محصول هنسی؛ لینکلن نویگیتور 600 اسبی + فیلم

یکی از آخرین محصولات هنسی لینکلن Navigator است که هنسی قدرت موتور آن را از 450 اسب بخار به 600 اسب بخار افزایش داده است. به دست آمدن چنین اعداد و ارقامی از یک موتور 6 سیلندر تویین توربوی 3.5 لیتری کار بزرگی است و هنسی نیز قبلا این خودرو را در برابر لامبورگینی گالاردو قرار داده بود. برای تقویت این موتور، تیونر از سیستم پرخوران با قدرت بالاتر، اینترکولر بزرگ و سیستم اگزوز اسپرت استفاده کرده و در نهایت پروگرام جدیدی هم روی ECU انجام داده اند.
پس از انجام این تغییرات شتاب صفر تا صد کیلومتر نویگیتور به 4.8 ثانیه رسیده و می تواند 400 متر را در 12.9 ثانیه با حداکثر سرعت 172 کیلومتر بر ساعت طی کند که برای یک اس یو وی بزرگ با وزن 2579 کیلوگرم بسیار خوب است.
هنسی برای کنترل این هیولا ارتفاع خودرو را کمی کاهش داده و ترمزهای بزرگ تر برمبو را نیز روی Navigator نصب کرده است.
اما این کمپانی به تازگی برای نشان دادن توانایی های محصول خود ویدیویی را منتشر کرده که مدل استاندارد Navigator را در برابر مدل هنسی قرار داده اند تا نشان دهند این 150 اسب بخار اضافی چه تاثیری در عمل دارند.

نظرات
 
 
 
محمد 1398/1/10
ای خدا عجب غولیه،فوق العادس
ایرانی 1398/1/11
ای جان. اگه این ماشینه، ما خر سواریم.

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران