چراغ قرمز برای عملکرد ضعیف کیا اسپورتیج در تست گوزن + فیلم

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
کیا اسپورتیج را می‌توان یکی از باسابقه ترین خودروهای فعال در بازار کشور دانست که از نسل قبل آن در کشور استقبال خوبی شد و نسل جدید آن هم توانست بسیاری از مشتریان داخلی را با خود همراه کند، اما آیا با عملکرد این خودروی شیک پوش کیا در تست گوزن اطلاع دارید؟. جواب این سوال را متخصصان km77 به ما خواهند داد و در تست اخیر خود به سراغ کیا اسپورتیج 2018 رفته و دو نسخه متفاوت از این اتومبیل را مورد آزمایش قرار داده‌اند که یکی از آنان چراغ سبز تست‌های گوزن را دریافت کرده و دیگری بدترین نمره این تست، یعنی چراغ قرمز ضعیف را دریافت کرده است.
بعد از چندین مقاله که در خودروبانک مورد بررسی قرار گرفت، بدون شک تا الان آشنایی کافی با تست "موس" یا همان تست "گوزن" پیدا کرده‌اید و می‌دانید که روند کار به چه صورت است. تستی که در آن شبیه ساز ورود ناگهانی گوزن به داخل خیابان شبیه سازی شده و عملکرد اتومبیل در مانوردهی و ثبات هنگام فرمان دادن‌های ناگهانی مورد بررسی قرار می‌گیرد. حال باتوجه به فیلمی که در انتهای مقاله قرار گرفته است، می‌توانید شاهد عملکرد دو نسخه متفاوت کیا اسپورتیج 2018 در تست گوزن باشید. یکی از آنان نسخه هیبریدی و دیگری هم مجهز به موتور 1.6 لیتری GDi که نتیجه تست آنان پس از بررسی در دقیقه 4 فیلم به نمایش گذاشته می‌شود و می‌بینیم که از بین دو خودروی کیا اسپورتیج هیبریدی و بنزینی، یکی از آنان چراغ سبز تست‌های گوزن را دریافت کرده و دیگری هم چراغ قرمز را برای عملکرد ضعیف خود دریافت می‌کند.

نظرات
 
 
 
مهدی 1397/12/1
خواهشا یکی به من توضیح بده برتری این اس یو وی های شهری نسبت به سدانها چیه؟؟ پر مصرفتر، کوبش بیشتر، پایداری کمتر، هندلینگ افتضاح و لذت رانندگی کمتر.. علت علاقه مردم چیه دقیقا؟
صغرا 1397/12/2
وِلَكِن بابا ما همين چراغ قرمز مي خواييم بدين به ما به چشمانمان مي كشيم
هومن 1397/12/2
بنظرم چون قرمزه دو دیف بود ای اس پی عملکرد بهتری داشت نتیجش بهتر بود

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران