قیمت انواع شاسی بلند تولید داخل در بازار + جدول

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده
بازار خودرو کشورمان ماه ها است که با قیمت های متنوعی روبه رو شده است. در حال حاضر قیمت انواع خودروها به صورت روزانه مشخص می شود و بدون اغراق نرخ خودروهای پرفروش یا بهتر بگوییم پر متقاضی در برخی اوقات تا سه بار در روز نیز تعیین می گردد.
پیش از این تعدادی از خودروسازان ادعا می کردند که در صورت استفاده از فرمول 5 درصد زیر قیمت بازار و با افزایش عرضه شاهد فروکش کردن التهاب بازار خودرو و پایین آمدن قیمت خودروها خواهیم بود. اما آنچه که این روزها شاهد آن هستیم دقیقا عکس این ادعا بوده و قیمت خودروها در 2 هفته اخیر گاها تا 30 درصد نیز افزایش داشته است.
امید می رود که با عرضه پیش فروش های اخیر از سوی خودروسازان کشور کمی از التهاب بازار خودرو کاسته شده و یا حداقل از افزایش قیمت خودروها جلوگیری شود.
در ادامه با ما همراه باشید تا نگاهی داشته باشیم بر قیمت انواع شاسی بلند تولید داخل در بازار کشورمان:
قیمت انواع شاسی بلند

قیمت انواع شاسی بلند

نظرات
 
 
 
alipdr 1397/12/3
باز 2008 یه چیزی اما اچ سی کراس رو چرا تو لیست شاسی بلندا گذاشتید

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران