شکست آخرین سنگر: وقتی فراری هم تسلیم شرایط بازار می‌شود

عکس نویسنده
آراد فلاح
نویسنده
بر اساس گزارشات اخیر شرکت خودروسازی فراری در سال 2019 میلادی به رونمایی خودرویی هیبریدی خواهد پرداخت. خودرویی همراه با موتور قدرتمند V8 که در قسمت میانی اتوموبیل قرار گرفته است. اینطور به نظر میرسد که این خودرو حتی از Pista 488 با 711 اسب بخار هم قدرمند تر بوده و پس از رونمایی در اوایل سال 2020 برای عرضه قرار خواهد گرفت.
طبق اطلاعات منتشر شده خودروی یاد شده یک مدل ویژه و یا خاص نخواهد بود و قرار است این دسته از خودروها به یک محصول مداوم و عادی شرکت فراری تبدیل شوند.
گفتی است کمی قبل تر اطلاعات و عکس هایی از خودروی جدید فراری لو رفته بود که در آنها شاهد خودروی 488 استتار شده ای با بدنه‌ اصلاح شده بودیم. همچنین در ویدئو های لو رفته آن، این خودرو بسیار کم صدا تر از 488s عادی به نظر میآمد و در قسمت پشتی آن باتری هایی دیده می‌شدند.
علاوه بر این ها مدیر قبلی شرکت فراری، آقای Segio Marchionne، قبل از مرگ خود اطلاعاتی در خصوص ساختن خودروی هیبریدی V8 و رونمایی از آن در سال 2019 همچنین الکتریکی شدن خودروهای آینده این شرکت خودروسازی در صحبت با خبرنگاران منتشر کرده بود.
کمی قبل تر از این اطلاعات جدید، شرکت فراری وجود نسخه هیبریدی خودروی شاسی بلند Purosangue را نیز تایید کرده بود.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران