قسمت هفتم از سری سوم گرند تور منتشر شد + لینک دانلود

در هفته های واپسین سال و منتهی به نوروز، سری سوم گرندتور به میانه خود رسیده است و این هفته شاهد انتشار قسمت هفتم از سیزده قسمت سری سوم بوده ایم. در فصل سوم، سری گرند تور به عقیده نگارنده و بسیاری از طرفداران، عملکردی بهتر و رضایت بخش تر داشته و شاهد سناریوهایی جذاب تر هستیم، از سوی دیگر، بخش مهمان ها که جذابیت چندانی برای بینندگان و مهمان ها ندارد، معمولا حذف می شود.
در قسمت هفتم از فصل سوم گرندتور، این برنامه به اسکاتلند رفته است تا شاهد ماجراجویی های سه مجری با سه خودروی کارکرده در این منطقه از بریتانیا باشیم. چالش این برنامه، تهیه خودروهایی ماندگار بوده که مانند بسیاری از هم نوعهایشان، برای خرید آنها نیاز به بودجه هایی هنگفت ندارید. این خودروهای کلاسیک و خوش قیمت عبارتند از آلفارومئو GT6 ، لانچیا 7 و فیات X19. در این قسمت، شاهد رانده شدن این سه خودرو در جاده NC500 ، به عنوان یکی از بهترین و زیباترین جاده های جهان هستیم که در اسکاتلند قرار دارد. در ادامه شاهد مسابقه دریفت بین سه خودرو خواهیم بود. در بخش دیگری از برنامه، جرمی کلارکسون به بررسی بی ام و M5 و آلپینا B5 خواهیم بود که در جایگاه متوسط جدول قرار می گیرند.

برای دانلود فصل سوم گرند تور به کانال تلگرام خودرو بانک مراجعه کنید:
دانلود قسمت هفتم فصل پنجم گرند تور
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران