تخفیف ۵۰ درصدی طرح ترافیک و حلقه دوم به ساکنان محدوده کاهش آلایندگی هوا

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده
ساکنین محدوده زوج و فرد و طرح ترافیک تا پیش از این امتیاز ویژه ای داشته و حالا به تازگی خبر از اختصاص یک امتیاز دیگر برای سال 98 به این افراد می رسد.
به نقل از ایسنا، قائم مقام معاونت حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران در این خصوص توضیح داد علاوه بر اینکه ساکنان محدوده طرح ترافیک و حلقه دوم مانند سال گذشته می‌توانند یک خروج رایگان تا قبل از ساعت 8:30 و یک ورود رایگان پس از ساعت 17 به محدوده داشته باشند، با مصوبه شورای شهر امتیاز دیگری برای اولین بار برای آن ها در نظر گرفته شده است.
این امتیاز اختصاص یافتن یک تخفیف 50 درصدی به آن هاست که برای اولین بار صورت خواهد پذیرفت.
بنا به گفته های شهریار افندی‌زاده این تخفیف برای ساکنان محدوده طرح ترافیک و حلقه دوم به ازای هر واحد مسکونی یک خودرو اعمال خواهد شد.
حلقه دوم ( محدوده زوج و فرد) پنج شنبه ها برقرار خواهد بود و افرادی که مجوز ورود به این محدوده را داشته و عوارض و یا سهمیه مربوط به آن را پرداخت کرده اند می توانند به صورت رایگان وارد محدوده طرح ترافیک نیز شوند.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران