10 خودری قابل اعتماد براساس نظرسنجی امسال کانسومر ریپورتز

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
اطلاعات جمع آوری شده از 470 هزار وسیله نقلیه مختلف با تمرکز بر روی 17 ناحیه پرتعداد که پیش بینی اعتبار آنان برای "کانسومر ریپورتز" از همه مهم‌تر بوده است، تبدیل به یک لیست از 10 خودروی قابل اعتماد در بازار شده است که برای صاحبان خود رضایت بخش بوده و می توانند نیازهای آنان را با دریافت یک نمره خوب برطرف کنند که در ادامه این لیست قرار گرفته و می‌توانید با خودرهای قابل اعتماد بازار آشنا شوید.
- لیست قابل اعتمادترین خودروهای امسال طبق نظرسنجی صورت گرفته توسط 470 هزار وسیله نقلیه از 17 منطقه مختلف به طور خلاصه در زیر قرار گرفته است.

1- تویوتا پریوس C
2- لینکلن کانتیننتال
3- تویوتا پریوس پرایم
4- سوبارو کراس ترک
5- تویوتا پریوس
6- مزدا 6
7- کیا سدونا
8- هوندا فیت
9- لکسوس NX
10- مزدا CX-5
نکته قابل توجه در رابطه با این لیست، حضور پرتعداد خودروهای ژاپنی خواهد بود، این درحالیست که تنها نماینده کره از شرکت "کیا" با برند "سدونا" بوده و تنها آمریکایی این لیست هم یک خودروی لوکس و گران قیمت است که هرکسی توانایی خرید آن را ندارد، یعنی خودروی "لینکلن کانتیننتال". این درحالیست که خودروهای ژاپنی این لیست عمدتا برای اقشار کم درآمد و برخی دیگر مناسب اقشار متوسط جامعه طراحی شده است تا نیازهای خود را با داشتن یک اتومبیل مطلوب برآورده کنند.
نظرات
 
 
 
رامین 1397/12/7
پرچم ژاپن بخصوص پریوس بالاس
منتظر کامنت های مردمی که عقلشون تو چششونه و پشت سر پریوس چرت و پرت میگن هستم.التماس تفکر
Alireza 1397/12/7
طوفان ژاپنی.
غلام 1397/12/8
برادر تویوتا پریوس ، پریوس هستش! سی و پرایم و ... ندارد مثل اینکه بگیم پارس کلاس 13 یا کلاس 15!
  • feri 1397/12/8
    اگه قیمتش فرق کنه ینی یه ماشین نیستن و فرق دارن تازه قیمت به کنار پریوس پرایم کلا ظاهرش هم با پریوس عادی فرق داره فقط اسمش یکی هست
  • رامین 1397/12/9
    برادر یکم دانش خودرویی تو افزایش بده اینا هر کدوم کلا با هم فرق میکنه .یکی استیشنه یکی هیبرید یکی پلاگین هیبرید قیافه هاشونم فرق میکنه یه سرچ گوگل کنی میفهمی

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران