ثبت‌نام کنندگان خودرو و یک بلاتکلیفی جدید

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
چندی پیش دولت اعلام کرد که قیمت خودروهای داخلی که موعد تحویل آنها از ابتدای شهریور تا انتهای دی 97 است مشمول 30 درصد افزایش قیمت هستند. همچنین قیمت خودرو از ابتدای بهمن نیز بر اساس 5 درصد زیر قیمت حاشیه بازار محاسبه خواهد شد. بر همین اساس خودروسازان به مشتریان خود جهت تکمیل وجه با فرمول 30 درصد افزایش قیمت، دعوتنامه ارسال کردند.
به گزارش خودروبانک و به نقل از ماشین نیوز، چندی بعد دولت اقدام به لغو افزایش 30 درصدی افزایش قیمت خودرو کرد و قیمت‌های به نرخ قبل بازگشت و ثبت‌نام کنندگان با نرخ قبلی اقدام به تکمیل وجه خود کردند. حال کسانی که اقدام به تکمیل وجه با فرمول 30 درصد افزایش قیمت کرده اند، بلاتکلیف ماندند. خودروسازان در نهایت اعلام کردند که مابه‌التفاوت پول واریزی آنان را عودت خواهند داد، اما هنوز زمان و نحوه عودت وجه اعلام نشده و هنوز برنامه خودروسازان برای برگرداندن این پول مشخص نیست. البته باید گفت که عودت این پول از سوی خودروسازان قطعی بوده، اما چون زمان آن مشخص نیست مشتریان بلاتکلیف هستند. بنابراین خودروسازان باید هرچه سریعتر اطلاع‌رسانی لازم رو انجام دهند تا مشتریان از بلاتکلیفی درآیند.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران