شرایط استثنائی فروش محصولات مدیران خودرو ویژه سازمان های طرف قرارداد

به نقل از واحد فروش سازمانی شرکت مدیران خودرو، از روز شنبه مورخ 4 اسفند ماه 97 فروش استثنائی محصولات مدیران خودرو طرح عیدانه ویژه سازمان های طرف قرارداد با ارائه حداکثر 70% تسهیلات منعطف و بازپرداخت 60 ماهه به صورت تحویل فوری آغاز گردیده است.
به این صورت مشتریان می توانند در خصوص محصولات ام وی ام، خودروی 315 را با پیش پرداخت 30% و خودروهای ایکس 22 و ایکس 33 را با پیش پرداخت 35% انتخاب نموده و از باز پرداخت اقساط منعطف تا 60 ماه بهره مند شوند. همچنین مشتریان می توانند برای محصولات برند چری با پیش پرداخت 40% و استفاده از اقساط 60 ماهه و همچنین پیش پرداخت 35% با اقساط 14 ماهه بدون بهره نسبت به خرید اقدام نمایند.
تحویل کلیه خودروها فوری بوده و از زمان تکمیل مدارک طی مدت حداکثر 30 روز صورت خواهد گرفت.
خاطر نشان می گردد این طرح برای پرسنل سازمان هایی همچون وزارت نیرو، وزارت راه و شهرسازی، وزارت علوم، وزارت کار، وزارت ورزش و جوانان، سازمان قضائی نیروهای مسلح، فرهنگیان، صندوق بازنشستگی کشوری، پزشکان، دندان پزشکان، پرستاران و ... برقرار می باشد.
لازم به ذکر است متقاضیان می توانند با مراجعه به آدرس www.mvmco.ir از جزئیات این طرح و کلیه سازمان های طرف قرارداد آگاهی کسب نمایند.
نظرات
 
 
 

محمد

1397/12/5
برین به جهنم به نظرم بهترین جمله برای قدردانی از شرایط فروش شما باشه ، یه برند مزخرف آوردی اونوقت این قیمت های تخیلی ؟؟؟؟ به نظرم دکترتون رو عوض کنید توهم زدید با این قیمت ها کسی که عقل سالم داشته باشه نمیخره پس در نتیجه فروشی در کار نیست

mehdi

1397/12/5
قیمتهای این آشغال چینی رو اول به سقف رسوندند در حد نجومی و غیر قابل باور بعد دیدن خریدار نداره حالا میگن نصفشو بده نصف دیگشو با سود بده بازم خریدار نداره باز تیتر میزنه استثنایی گلوشو پاره میکنه 30 درصدشو نقد 70 درصد قسطی هر جور راحتی (البته باسودش!!!!!!) خودرو بانک هم داره پول آگهی شو میگیره!!!!!!!!!!!!! یاد داروغه رابین هو افتادم یه سکه مینداخت بقیه سکه ها رو بلند میکرد ----------------انصاف هم مرده

احسان

1397/12/5
شما خجالت نمیکشین ازین شرکت دزد گرون فروش تبلیغ میکنین چطور رسانه ای هستید
اینم سانسور کنید مثل بقیه

محمد

1397/12/6
برین به جهنم با شرایط فروشتون ، خدا نشناس های طماع