بخشنامه شماره 5 فروش فوری محصولات ایران خودرو - 7 اسفند 97

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده
پیرو اجرای طرح فروش فوری تنظیم بازار شرکت ایران خودرو (بخشنامه های شماره 4095 و 4096) ، بدینوسیله به اطلاع کلیه متقاضیان محترم می رساند، ثبت نام در روز پنجم از این طرح مطابق جدول ذیل و از ساعت 10 روز سه شنبه مورخه 97/12/07 آغاز خواهد شد و ثبت نام تا زمان تکمیل ظرفیت فعال خواهد بود.
لازم به ذکر است، عرضه محصولات جدول پیوست بر اساس قیمت حاشیه بازار تنظیم شده است.
فروش فوری محصولات ایران خودرو

فروش فوری محصولات ایران خودرو

نظرات
 
 
 
7 1397/12/7
چیزی تو سایت نزاشته که شما هر روز تبلیغشو میکنید
بابک 1397/12/7
با گذاشتن بخشنامه ای که فروشی نباشه قیمتها کاهش نمی یابد بلکه گرونتر هم می شود فقط وانت آریسان بود که کسی هم وانت نمی خواهد.
محمد 1397/12/9
لعنت بر پدر و مادرتون که این اوضاع رو تو بازار خودرو درست کردین ، 405 آشغال 80 میلیون تومان ؟ انشااله خدا ریشه کسانی که به مردم ظلم مییکنن رو بکنه و شاهد این باشیم که در این خودروسازهای داخلی زالو صفت برای همیشه تخته بشه ، برای کسی که بره تو این شرایط و با خرید کردن ، تن به این حقارت بده بدبخت مناسب ترین واژه هست

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران