طراحان سابق فراری و بنز، سرپرستان بخش طراحی بی وای دی

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
خودروسازان چینی در این چند سال گذشته با جذب طراحان بزرگ و باتجربه جهانی، محصولات جذاب و قابل تقدیری خلق کرده‌اند وهمین موضوع باعث رشد سریع آنان در بازارهای جهانی بویژه بازار محلی چین شده است. حال در روزهای گذشته شرکت خودروسازی "بی وای دی" اعلام کرده است که دو طراح معروف جهانی که پیش از این برای دو شرکت "فراری" و "مرسدس بنز" کار کرده بودند را استخدام کرده است تا در طراحی و توسعه محصولات جدید "بی وای دی" کمک کننده باشند.
یکی از دو طراح جدید کمپانی خودروسازی "بی وای دی"، خوانما لوپز خواهد بود که پیش از این رئیس بخش طراحی بیرونی محصولات فراری بوده است و از ماه نوامبر سال گذشته برای پیوستن به شرکت خودروسازی "بی وای دی" وارد مذاکره شده است، هرچند پیش از این "خوانما لوپز" در شرکت خودروسازی "سئات" فعالیت داشته، مدیر طراحی داخلی محصولات آئودی بوده و همچنین در بخش طراحی محصولات لامبورگینی و اجرای آنان فعالیت داشته است تا حالا تمامی دانش و تجربیات فوق العاده خود را یکجا در اختیار "بی وای دی" برای تولید محصولات منحصربه فرد قرار دهد.
دیگر طراح جدید بی وای دی، آقای "مایکل پاگانتی" خواهد بود که قبل از پیوستن به این خودروساز بزرگ چینی، توسط مرسدس بنز به عنوان رئیس بخش طراحی داخلی محصولات مرسدس بنز در ایتالیا انتخاب شده بود و از شاهکارهای این طراح می‌توان به ایده پردازی در شکل گیری طراحی داخلی "مرسدس بنز S کلاس" و همچنین "مرسدس بنز C کلاس" اشاره داشت.

طراحان سابق فراری و بنز، سرپرستان بخش طراحی بی وای دی

طراحان سابق فراری و بنز، سرپرستان بخش طراحی بی وای دی

نظرات
 
 
 
احمد 1397/12/10
بی وای دی برای موفقیت خودش باید نعمت بخش و نجفی منش را از ایران وارد می کرد تا هم ما از شر این دو که همان روباه مکار و گربه نره را دارند رحت شیم (وزیر صنعت و در کل دولت و مسولان صنعتی نقش پینکیو را دارند). هم بی وادی بتونه بدون هیچ هزینه ای و با از و کز و ناله و فریب اشغالهاش رو پیش فروش کنه.

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران