هشدار شورای اسلامی کار بهمن موتور؛ حق کارگران و پرسنل به دلالان پرداخت نشود

شورای اسلامی کار بهمن موتور و جمعی از کارگران این مجموعه با اشاره به شرایط سخت تحریم های بین المللی و تحریم مضاعف شرکت بهمن موتور از سوی دشمنان نظام و استکبار، ضمن تشکر از مدیریت شرکت در تلاش برای ادامه فعالیت این شرکت با 3700 نفر پرسنل هشدار دادند که مدیریت و سازمانهای نظارتی می بایست در نظر بگیرند که معیشت کارگران و خانواده آنها منوط به گردش چرخ اقتصادی این شرکت بزرگ تولیدی است و از آنجائیکه تعدادی دلال خودرو با استفاده از عناوین مشتری در پی آن هستند که از سرمایه های شرکت بهمن موتور برای خود سودی کسب کنند توجه مسئولان شرکت و مسئولان وزارت صنعت ، معدن و تجارت را به این مهم جلب و گوشزد نمودند که خطا است که سرمایه شرکت برای تعدادی دلال که با هدف سودجویی اقدام به در اختیار گرفتن عوامل برای تجمع علیه شرکت بهمن موتور و مختل کردن تولید و همچنین تهیه فیلم برای رسانه های معاند اقدام می کنند پرداخت گردد. این شورا ضمن درخواست تسریع به رسیدگی درخواستهای مشتریان واقعی گروه بهمن به عنوان اصلی ترین سرمایه های این واحد تولیدی، خواستار آن شدند که در چارچوب قانون و مفاد قرارداد فروش فی مابین آنها اقدام گردد و ریالی از سرمایه این شرکت که ضامن ادامه تولید و حیات شرکت است به جیب دلالان ریخته نشود.
نظرات
 
 
 
علی 1397/12/8
شما طبق قرارداد هاتون عمل کنید نه بیشتر و نه کمتر.فرافکنی هم نکنید.
مهدی 1397/12/8
حالا که میخوان بعضی از تعهدات خودشون رو بعد از چند ماه تاخیر بدن ثبت نام کننده ها شدن دلال و معاند و سود جو قبل از این تورم سرمایه گزار بودن .
hossein 1397/12/8
تعداد هاوال های موجود انبار بهمن موتور وقتی لو رفت و شاسی هاش لاک شدن دوباره با این شرایط بهمن موتور هاوال رو به نمایندگی هاش فروخت تا به قیمت 220 به بالا بفروشن و تعهدات قبلیشون رو انجام ندن!همیشه اونی که زور داره از هر راهی به بقیه میتازه.کثیف تر بهمن موتور و سیاست هاش تو ایران نیست.دلال که جزو صفت های اصلی این شرکت هست،گروگانگیر هم باید به صفتاش اضافه بشه تا کارگر رو گروگان سود و دلالی خودش کنه
عماد 1397/12/8
کارگر بهانه س.در واقع همیشه قشر ضعیف بهانه بودن و اقایون صحبت های خودشون رو از طرف مردم منتشر کردن میکنن و خواهند کرد
هدف نوشته:بهمن خودرو رو گرون کن که دلال ها نخورن و خودمون بخوریم(مگه خودمون اینجوری م)
محمدرضا 1397/12/9
حق و حقوق مردم به شرکت بهمن بدلیل عدم ایفاء به تعهدات پرداخت نشود. شورای اسلامی کار بهمن موتور شایسته است بجای این فرافکنی ها از مدیران شرکت بخواهید به وعده هایی که مردم دادند عمل کنند.
بابک 1397/12/9
به کارگران چقدر پول دادین؟دلال خود خودروسان هستند این بار طوری تحریم شدید که مردم برای همیشه از دستتون راحت خواهند شد خودروسازان نفس های آخرتونه یک یا دو ماه دوام میارید چین هم از ایران رفت حتی نمی تونین پیچم بسازین.

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران