نوسانات قیمت خودرو در بازار تهران + جدول

قیمت روز خودروی بازار تهران مربوط به اولین روز هفته، نشان می دهد که اسب سرکش قیمت خودرو در بازار اندکی آرام شده و نسبت به روز یکشنبه 5 اسفندماه با کاهش نسبتا خوبی همراه بود است، به طوری که خودروی پراید 111 از قیمت حدودا 52 میلیون تومانی به مرز 50 میلیون تومان رسیده است و برخی محصولات دیگر هم با کاهش قیمت نسبی همراه بوده اند، اما در مقایسه با قیمت 27 بهمن ماه امسال همچنان کف قیمت خودروهای موجود در بازار بالا بوده وانتظار برای کاهش آنان وجود دارد.
در ادامه جدول قیمت روز خودروهای بازار کشور طی روزهای اخیر قرار گرفته است و در کنار آن با قیمت روز 27 بهمن ماه مقایسه شده است، اما باید به این نکته توجه داشت که معمولا با نزدیک شدن به ایام عید و تعطیلات نوروزی، تقاضای خرید اتومبیل افزایش پیدا می کند و همین موضوع افزایش قیمت را هرساله به همراه دارد و امیدواریم با طی کردن این دوره، بار دیگر شاهد بازگشت آرامش به بازار خودرو و نزدیک شدن قیمت خودروهای بازار به قیمت های تعیین شده از سوی تولیدکنندگان داخلی اتومبیل باشیم.

قیمت جدید خودرو در بازار تهران امروز پنجشنبه 9 اسفندماه 97

قیمت جدید خودرو در بازار تهران امروز پنجشنبه 9 اسفندماه 97

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران