قیمت بلیت اتوبوس در ایام سفرهای نوروزی چقدر تغییر خواهد کرد؟

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
رئیس سازمان راهداری و همچنین حمل و نقل جاده ای کشور در روز گذشته و در حاشیه گردهمایی مدیران و رئیسان ادارات راهداری وحمل و نقل جاده‌ای شهرستان‌های کشور اعلام کرد که تا قبل از تحویل سال جدید و از 25 اسفندماه امسال، قیمت بلیت اتوبوس‌های بین شهری افزایش 20 درصدی خواهد داشت و این موضوع طبق روال هرساله نرخ بلیت در آستانه تحویل سال جدید و ایام نوروز صورت می گیرد و به منظور جبران هزینه‌های اتوبوس داران در ایام نوروز 98 خواهد بود.
به گزارش خودروبانک و به نقل از عصرخودرو، هر ساله باتوجه به این که اتوبوس‌های بین شهری یک طرف از مسیر خود را خالی از مسافر طی می‌کنند، افزایش قیمت 20 درصدی نرخ بلیت اتوبوس مد نظر قرار گرفته است و از تاریخ 25 اسفندماه سال جاری توسط انجمن صنفی مربوطه اعلام و اعمال خواهد شد. افزایش قیمت با نظارت راهداری اعمال خواهد شد و به همین منظور شاهد افزایش قیمت‌ها در سال 98 هستیم. علاوه بر این جای تکرار دارد که پیش فروش نوروزی بلیت اتوبوس‌ها به 3 صورت امکان پذیر خواهد بود که در این مورد می توان به "فروش اینترنتی"، "دفاتر شرکت ها در سطح شهر" و همچنین "حضور در ترمینال های مسافربری" و تهیه بلیط اشاره داشت.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران