قسمت هشتم از فصل سوم گرندتور منتشر شد؛ تعطیلات رویایی جرمی کلارکسون + لینک دانلود

فصل سوم مجموعه گرندتور وارد نیمه دوم خود شده و تهیه کنندگان این مجموعه، قسمت هشتم را به عنوان یک ویژه برنامه دیگر معرفی کرده اند. در این قسمت، سه مجری به قسمت غربی ایالات متحده سفر می کنند تا یک تعطیلات به یاد ماندنی را سپری کنند. تیم گرندتور در این برنامه به ایالات نوادا سفر کرده و تهیه کننده برنامه، سه کاروان را برای استفاده مجریان برنامه اجاره کرده است.
همانطور که می دانید، سه مجری گرندتور به هیچ عنوان علاقه ای به کاروان ها ندارند و این قسمت با غرولند های معمول آنها در مورد کاروان ها آغاز می شود. در ادامه، سه مجری برای آنکه کمی از کسل کنندگی و معیوب بودن کاروان ها بکاهند، نسبت به شخصی سازی این خودروها اقدام می کنند و در ادامه، برای اکتشاف راهی بیابان های نوادا می شوند. در ادامه برنامه خواهید دید که تفریحات معمول کاروان سوارهای آمریکایی چیست و شاهد تست خودروهای نوبرانه آمریکایی توسط سه مجری خواهیم بود که از آن جمله می توان به شورولت کوروت ZL1 اشاره کرد. همانند بسیاری دیگر از قسمت های گرندتور، این قسمت نیز با یک مسابقه در پیست، بین سه کاروان به پایان می رسد.
برای دانلود فصل سوم گرند تور به کانال تلگرام خودرو بانک مراجعه کنید:
دانلود قسمت هشتم فصل سوم گرند تور
نظرات
 
 
 
m.elecworld 1397/12/11
تکرار نمیشن این سه تا .تو این سنم هم باز فوق العاده هستن.

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران