طرح ترافیک جدید تهران از تابستان 98 اجرایی می‌شود

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
پیروز حناچی شهرداری تهران در حاشیه مراسم اختتامیه همایش تهران، 4 دهه معماری و طرح‌های شهری در جمع خبرنگاران اظهار داشت: طرح جدید ترافیک را برای تصویب به شورای ترافیک می‌بریم. وی ادامه داد: در شورای ترافیک نمایندگانی از شهرداری، سازمان محیط زیست، پلیس راهور و وزارت کشور حضور دارند.
شهردار تهران در ادامه درباره تاثیرگذاری طرح ترافیک، گفت: در ارزیابی تخصصی همکارانم مشخص شد که اجرای طرح ترافیک در کوتاه مدت اثرگذار خواهد بود، اما در دراز‌مدت تاثیری بر ترافیک و آلودگی هوا ندارد. همچنین این طرح مورد تجدیدنظر قرار خواهد گرفت و طرح جدید و تکمیلی از تابستان 98 اجرایی خواهد شد.
نظرات
 
 
 
محمد 1397/12/11
لطفا یه فکری به حال یکسری افراد بی فرهنگ که با تردد با خودروهای تک سرنشین در ساعات اوج ترافیک باعث آلودگی هوا و آزار و اذیت بقیه میشن بکنید چون ظاهرا اگه همه خفه هم بشن براشون اهمیتی نداره و خودخواهی اولویت اخلاقیشون هست
  • میم 1397/12/11
    اگه کسانی که توی 40 سال گذشته اومدن تهران، لطف کنن و برگردن، مشکل حل میشه

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران