قیمت و شرایط جدید فروش هیوندای النترا جدید توسط کرمان موتور اعلام شد

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده
شرکت خودروسازی کرمان موتور پیرو شرایط فروش فوری دو مدل خودروی هیوندای "آزرا" و "النترا" که از روز دوشنبه مورخ 13 اسفندماه 97 آغاز خواهد شد، قیمت جدید هیوندای النترا و شرایط فروش آن را اعلام کرده است که در ادامه مروری کوتاه بر روی آن خواهیم داشت.
نسخه های فروخته شده از سوی کرمان موتور، هیوندای النترا در مدل های 2018 هستند که قیمت جدید آنان در شرایط فروش نقدی معادل 419 میلیون تومان اعلام شده و موعد تحویل آن 60 روز کاری تعیین شده است.
هیوندا النترا یکی از خودروهای محبوب بازار سدان‌های وارداتی است و تقاضای زیادی برای آن وجود دارد. تقاضایی که امیدواریم کرمان موتور با پایین نگه داشتن قیمت و عرضه مداوم به بازار بتواند پاسخگوی آن باشد تا از بازار سیاه و افزایش قیمت‌های بی‌دلیل آن به خصوص در شرایط فعلی کشور جلوگیری شود.

شرایط جدید فروش هیوندای النترا

شرایط جدید فروش هیوندای النترا


نظرات
 
 
 
هیولا 1397/12/12
آدم قیمت رو نگاه میکنه نمیدونه گریه کنه،بخنده،موهاشو بکنه،کله‌شو بکوبه به دیوار یا زُل بزنه به دوربین...
علی 1397/12/13
بخداخیلی مفته.دم کرمان موتور گرم که به فکر مستضعفین هست
علی 1397/12/13
بسیار مفت هست.مسئولین بدانند ما با این گرانی ها روحیه خود را نمی بازیم.اونقدر تحمل میکنیم تا شما به زانو دربیاید و تسلیم بشین.
محمد امین 1397/12/13
همین ماه پیش کرمان موتور , النترا رو 342میلیون پیش فروش کرد مگه چه اتفاقی افتاد که در عرض یک ماه 100 میلیون گرانترش کرد . تازه تا یک ماه پیش که 342میلیون پیش فروش آغاز نکرده بود النترا 2018 صفرکیلومتر در بازار آزاد تا 330 میلیون فروخته می شد که من میخواستم یکم پول کم داشتم جور کنم و بخرم که با این پیش فروش قیمتها 100 میلیون بالا رفت . الان با این قیمت 420 میلیونی چقدر می خواد بره بالا ؟ اگه کرمان موتور تا حالا موجودی در انبار داشت چرا نگه داشته و آیا واردات خودرو باز شده که دوباره پیش فروش گذاشته اونهم 100 میلیون بیشتر از ماه گذشته ؟ چرا نظارتی وجود نداره ؟ درآمدها مثل پارسال ولی هزینه ها چند برابر میشه . دیگه باید رویا ببینیم . همش نگران هستیم که آیا با این پولی که دستمان داریم میتونیم فردا چیزی که مدنظرمون هست را بگیریم ؟ و همین هم هست که من به خاطر اینکه 10 میلیون کم داشتم الان باید 110 میلیون جور کنم تا همون ماشین رو بخرم که هیچ وقت نمیتونم .
علی 1397/12/13
کرمان موتور ورشکست نشه اینقدر ارزون میده 419 میلیون پول النترا تحویل 60 روزه
برای ماشینی که لوازم و قطعاتشم پیدا کردنش مشکله
Majid 1397/12/13
خدایا اگه هستی و میبینی این بیشرفای دزد و خودت بکوب زمین
ali 1397/12/13
دم اخری سفت گرفتن بارشون رو محکم ببندن و برن.
کامران 1397/12/13
نوشته امیدواریم با عرضه مدام، قیمت را پایین نگه دارد. یعنی ۴۱۹ تومن قیمت پایینی هست؟

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران