ترسیم آینده عجیب و غریب کیاموتور با معرفی کانسپت کیا Imagine

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
نمایشگاه بین المللی ژنو سوئیس به عنوان یکی از مهم ترین رویدادهای صنعت خودروسازی، مکانی مناسب برای خودروسازان بزرگ جهانی خواهد بود تا جدیدترین دستاوردهای خود را به نمایش بگذارند، ولی امسال در نمایشگاه ژنو شرکت خودروسازی کیا تنها یک خودروی مفهومی تحت عنوان "Imagine " معرفی کرده است تا تنها یک تصور از آینده محصولات این خودروساز کره‌ای بدون جزییات فنی داشته باشیم.
اولین چیزی که با دیدن این خودرو متوجه آن خواهیم شد، این است که خودروی کانسپت جدید کیا نه یک خودروی سدان است، نه یک خودروی شاسی بلند و یا حتی یک خودروی کراس اوور که این روزها بازار فروش داغی دارد، بلکه این خودرو ترکیبی از سگمنت های مختلف خواهد بود که امکان برآورده کردن نیاز هر قشری از جامعه را فراهم خواهد کرد. با این وجود طراحی ظاهری خودرو کمی اتوکشیده و خلوت طراحی شده است و فرم خاص چراغ‌های جلو و محل قرار گیری آنان بر روی بدنه شاید مورد پسند خیلی‌ها واقع نشود که می توانید جزییات بیشتر آن را در تصاویر شاهد باشید.

کیا Imagine کانسپت

کیا Imagine کانسپت


به غیر از نمایش عمومی، کیا هیچگونه اطلاعاتی از خودروی کانسپت خود منتشر نکرده است و به نظر می رسد که این طرح کانسپت تنها برای الگوبرداری و توسعه محصولات جدید این شرکت خواهد بود و اگر زمانی کیا تصمیم به توسعه و تولید این خودرو داشته باشد، باتوجه به طراحی بسته و بدون ورودی هوا در قسمت جلو می‌توان سیستم محرک تمام الکتریکی را برای این خودرو تایید کرد.
نظرات
 
 
 
احمد 1397/12/16
نمی دونم چرا خوبخود یاد زه بغل پراید افتدم که توسط دومین شرکت بزرگ ایران دزدیده شد! دنیا کجا میره ما داریم کجا می ریم؟!

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران