از شنبه، فروش فوری سه محصول ایران خودرو آغاز می شود + جدول

گروه صنعتی ایران خودرو به دنبال اجرای طرح فروش فوری محصولات خود در راستای تنظیم بازار شب عید، طرح جدید فروش فوری سه محصول خود را برای روز شنبه 18 اسفندماه سال جاری اعلام کرده است و مشتریان می‌توانند از ساعت 10 صبح سفارشات خود را در سایت ایران خودرو و یا با مراجعه به نمایندگی های مجاز این شرکت در سراسر کشور ثبت کنند. نکته قابل توجه در این طرح فروش، موعد تحویل آن خواهد بود که در صورت تحویل خودرو در فروردین ماه سال آینده، صدور سند با مدل سال 98 خواهد بود.
در این طرح فروش که مشتریان با محدودیت های همیشگی طرح فروش فوری شب عید، یعنی ثبت نام با استفاده از کدملی، گذشت 18 ماه از آخرین خرید مشتریان از ایران خودرو و همچنین با محدودیت سن بالای 18 سال مواجه هستند، امکان خرید سه محصول ایران خودرو از جمله خودروی پژو 206 صندوقدار، خودروی رانا LX و همچنین خودروی وانت آریسان را خواهند داشت که برای وانت آریسان موعد تحویل اسفندماه تعیین شده است، اما دو خودروی پژو و رانا موعد تحویل 30 روزه داشته و ممکن است در فروردین ماه سال آینده و در مدل 98 به مشتریان تحویل داده شود.

شرایط فروش فوری سه محصول ایران خودرو

شرایط فروش فوری سه محصول ایران خودرو

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران