شرایط فروش بیسو T3 و بیسو T5 توسط سیف خودرو تمدید شد + جدول

شرکت سیف خودرو که طی چند ماه اخیر با سرمایه گذاری در کارخانه قدیمی مرتب خودرو نسبت به فعال سازی خط تولید خودروهای بیسو T3 و بیسو T5 اقدام کرده است. تازه ترین شرایط فروش محصولات بیسو را براساس موعد تحویل مهر 98 و در ادامه شرایط فروش قبلی خود اعلام کرده است.
بر این اساس، خریداران کراس اوور بیسو T3 باید مبلغ 90 میلیون تومان را پیش پرداخت کنند تا این خودرو را با سود مشارکت، انصراف و تاخیر به ترتیب 21، 16 و 12 درصد در خردادماه سال آینده تحویل بگیرند.
شرایط پیش فروش بیسو T5 نیز مشابه برادر دیگر خود بوده با این تفاوت که مبلغ پیش پرداخت آن 125 میلیون تومان می باشد و زمان تحویل نیز مرداد ماه سال 98 است.
لازم به ذکر است که هر دو خودروی مذکور قیمت غیر قطعی داشته و الباقی مبلغ دریافتی در زمان ارسال دعوت نامه و بنا به قیمت روز محاسبه می شود. گفته می‌شود در طرح پیش‌فروش سیف‌خودرو، درمجموع 1431 دستگاه خودرو فروخته خواهد شد که 480 دستگاه T5 و مابقی T3 هستند.
شرایط فروش بیسو

شرایط فروش بیسو

نظرات
 
 
 
محمد 1397/12/18
همین مونده بود این ناشناخته رو با ناز و عشوه بفروشن ؟؟؟ تحویل مهر 98 ؟؟؟ هر بخره خیلی خوشحاله

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران