اطلاعات تازه در مورد احتمال حضور لادا در ایران

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
بر اساس خبرهای منتشر شده از سوی منابع روسی قرار است خودروساز بزرگ روسیه آوتوواز یکی از برندهای معروف خود به نام لادا را در کشور به تولید برساند.
به گزراش خودروبانک و به نقل از عصر خودرو، هنوز این خبر در کشور به تایید نرسیده، اما به نظر می‌رسد پارس خودرو به عنوان سومین خودروساز بزرگ کشور مشغول مذاکره با آوتوواز روسیه است. برخی از منابع آگاه از حضور شرکت رنو فرانسه در پشت پرده حضور این خودروساز بزرگ روسی می‌گویند . آنها معتقد هستند که بعد از خروج شرکت رنو از کشوربه دلیل تحریم، این شرکت قصد دارد با شریک روسی خود به صورت غیر مستقیم به بازار ایران برگردد.
گفتنی است که بعد از خروج خودروسازی رنو کلی تعهدات معوق بر روی دست خودرسازان کشور گذاشت و خودروسازان داخلی قادر به انجام تعهدات خود نیستند. شرکت پارس خودرو حدود 36 هزار تعهد معوق از محصولات رنو دارد و قصد دارد این خودروها را با خودروهای روسی جایگزین کند.
نظرات
 
 
 
حسین م 1397/12/20
لادا وستا خودروی خوبیه به نسبت.
بابک 1397/12/21
تبدیل رنو ساندرو استیپ وی به2دستگاه لادا باشد همه قبول می کنند در غیر این صورت ما فقط خواهان رنو ساندرو استیپ وی ثبت نامی خود می باشیم.

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران