درگ بدون دست زدن به فرمان، ایده جالب تخت گاز + فیلم

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
مستند خودروی "تخت گاز" برای انجام برخی از چالش‌های عجیب و غریب خود شناخته شده است و با ادامه فعالیت خود تا فصل 26 و حتی با تغییر مجریان اصلی خود، همچنان ایده های جالبی برای ارائه کردن به مخاطبان خود دارد، درست همانند آخرین شیرین کاری مجریان این برنامه در یکی از قسمت های فصل 26 که با رها کردن دستان خود از روی غربیلک فرمان، یک مسابقه جالب درگ را آغاز می کنند.
فیلم این رقابت درگ توسط گروه خودروبانک آماده شده و در انتهای مقاله بارگذاری شده است و می توانید شاهد آخرین شیرین کاری "مت له بلاک"، "کریس هریس"، "روری رید" و همچنین "استیگ" باشید که بدون دست شروع به آغاز یک مسابقه درگ می کنند. در این مسابقه خودروهای لوکس کلاسیک همچون "رولزرویس سیلور شادو"، "مرسدس بنز W140 اس کلاس" و همچنین خودروی "بنتلی اسپید R" دیده می شود.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران