قیمت خودرو در بازار + جدول

از هفته دوم اسفندماه تاکنون، خوشبختانه بازار خودروی کشور کمی آرام گرفته و قیمت خودروهای داخلی سیر نزولی و یا ثبات قیمت در پیش گرفته است که برای آشنایی با جزییات آن، لیستی از قیمت روز گذشته اتومبیل در بازار تهیه شده است و می‌توانید از جزییات قیمت برخی از خودروهای پرمخاطب بازار کشور به گزارش خودروبانک و به نقل از دنیای اقتصاد باخبر شوید. ولی خب قیمت خودرو همچنان بالا بوده و این انتظار وجود دارد که بعد از عید بازار خودروی کشور کمی روی خوش به مشتریان واقعی خود نشان دهد.

قیمت <a href='https://www.khodrobank.com/cars'>خودرو</a> در بازار

قیمت خودرو در بازار

نظرات
 
 
 
میرزاقلی 1397/12/21
لعنت به اونایی که میخرن .....نخرید تو رو جون هرکسی که دوست دارین تا شاید بمونه روی دستوشن قیمتها کمتر بشه ...من کارگرم بااین قیمت ها دیگه تا روزی که زنده ام نمیتونم حتی دست دوم هم بخرم ...تورو خدانخرید

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران