خودرو های دارای جریمه در نوروز توقیف نمی‌شود

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده
بنا به گفته های رئیس پلیس راهور کشور و براساس ابلاغیه جدید این ارگان، از 28 اسفند هیچ خودروی دارای جریمه بالای یک میلیون تومان در جاده‌ها توقیف نخواهد شد.
به نقل از باشگاه خبرنگاران، سردار کمال هادیان در مصاحبه با یکی از خبرگزاری های داخلی توضیح داد که این تدبیر استثنا به دلیل سفر های نوروزی و تسهیل رفت و آمد مسافران این ایام بوده و آخرین فرصت آن تا 17 فروردین 98 است هرچند که توصیه می شود که رانندگان قبل از فرارسیدن تعطیلات نوروزی برای پرداخت جریمه‌های خود اقدام کنند.
بنا به گفته های او از 17 فروردین شرایط به حالت قبل برگشته و با خودروهایی که جریمه بالای یک میلیون تومان دارند طبق قانون رفتار شده و آن ها توقیف خواهند شد.
رئیس پلیس راهور کشور در خصوص پرداخت جریمه خودروها نیز توضیح داد که رانندگان می‌توانند با مراجعه به سامانه الکترونیکی راهور 120 می‌توانند جریمه‌های خود را به صورت الکترونیک پرداخت کنند.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران