طرح خدمات رسانی به ولوو سواران در ایام نوروزی

میلاد علینقی مدیر عامل هلدینگ داتیس در بازدید از تعمیرگاه مرکزی شرکت داتیس خودرو در جمع کارکنان این مجموعه از خدمات رسانی به خودرو های سواری ولوو و دیگر خودروهای سواری وارداتی در ایام نوروز خبر داد.
علینقی در حاشیه بازدید گفت: قصد داریم تا در ایام نوروز در کنار ولوو سواران و دیگر صاحبین خودروهای وارداتی باشیم و طی روزهای 20 اسفند تا 17 فروردین ماه به مشتریان عزیزمان خدمات رسانی نماییم. این خدمات رسانی در بخش تعمیرگاهی شامل کلیه تعمیرات فنی، صافکاری و نقاشی می باشد، در این طرح دو دستگاه خودروبر و چهار دستگاه خودروی امداد سیار در خدمت مشتریان در راه های مواصلاتی تهران بزرگ قرار خواهد گرفت.
وی در ادامه در جمع پرسنل این مجموعه تخصصی افزود: وظیفه ما آن است تا نگذاریم هیچ ولوو سواری در ایام نوروز از خدمات تعمیرگاهی بی بهره بماند و باید مشکلات خودروهای ولوو در اسرع وقت در ایام نوروز برطرف گردد، این مجموعه باید بر طبق استانداردهای هایکو اسپرتیو در ایام نوروز پاسخگوی ولوو سواران باشد.
داتیس خودرو نماینده انحصاری هایکو اسپرتیو شریک تجاری برند ولوو در ایران است.
علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت این شرکت به آدرس www.DatisKhodro.com مراجعه نمایند و یا با شماره تلفن 02175306 تماس حاصل نمایند.

تذکر: این گزارش با چند روز تاخیر منتشر می شود.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران