مشتریان مدیران خودرو در نوروز 98 آسوده سفر کنند

سال 1397 صنعت خودروسازی کشور شرایط بسیار سختی را تجربه کرد که منجر به کاهش تولید و تقاضا و همچنین ممنوعیت واردات گردید و از سوی دیگر نه تنها در تولید، بلکه در بحث خدمات پس از فروش هم مشکلاتی پدید آمد، به طوری که بسیاری از خودروسازان با مشکل تامین قطعات یدکی مواجه شدند ، و متاسفانه شرایط سختی را برای بسیاری از دارندگان خودرو پدید آورد.
حال با توجه به نزدیکی نوروز ، قطعا پیش بینی می شود که حجم سفرهای نوروزی افزایش خواهد یافت و بدون شک خودروسازان باید بتوانند برنامه مناسبی برای سرویس دهی به مشتریان خود در حد مطلوب داشته باشند.
شرکت مدیران خودرو به عنوان سومین شرکت تولید کننده خودرو کشور با داشتن حجم بالایی از مشتریان، برای سال 98 سعی کرده تا خدمات مطلوبی برای مشتریان خود فراهم کند، در این شرایط که شرکت‌های وارد کننده خودرو و برخی تولید کنندگان به واسطه مشکلات تحریم و نقل و انتقال بانکی با مشکلات فراوان روبرو هستند، شرکت مدیران خودرو مزیت نسبی خود در تامین قطعه را با همکاری شریک چینی خود می‌بیند و با تامین مناسب قطعات، برنامه ریزی مطلوبی را در بخش خدمات و تامین قطعات انجام داده است.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران