شرایط فروش فوری پژو 405 و سمند LX اعلام شد + جدول

گروه صنعتی ایران خودرو برای روز چهارشنبه 22 اسفندماه 97، طرح جدید فروش فوری 2 محصول خود را اعلام کرده است و مشتریان می‌توانند از ساعت 10 صبح سفارشات خود را در سایت ایران خودرو و یا با مراجعه به نمایندگی‌های مجاز این شرکت در سراسر کشور ثبت کنند. نکته قابل توجه در این طرح فروش، موعد تحویل آن خواهد بود که در صورت تحویل خودرو در فروردین ماه سال آینده، صدور سند با مدل سال 98 انجام خواهد شد.
در این طرح فروش که مشتریان با محدودیت های همیشگی طرح فروش فوری شب عید، یعنی ثبت نام با استفاده از کدملی، گذشت 18 ماه از آخرین خرید مشتریان از ایران خودرو و همچنین با محدودیت سن بالای 18 سال مواجه هستند، امکان خرید 2 محصول ایران خودرو از جمله خودروی پژو 405 بنزینی و خودروی سمند LX سال بنزینی مالتی پلکس را خواهند داشت که برای هردوی آنان موعد تحویل 30 روزه تعیین شده است.

شرایط فروش فوری پژو 405 و سمند LX اعلام شد

شرایط فروش فوری پژو 405 و سمند LX اعلام شد

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران