حماسه آفرینی یکی از مشتریان هندی در شوروم هیوندای + فیلم

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده
تست درایو هنگام فروش خودرو، در بسیاری از نمایندگی های خودرو امری عادی محسوب می شود و اکثر مشتریان نیز تمایل دارند خودروی خود را قبل از خرید، تست نمایند. با این حال، در این ویدیو خواهیم دید که تست درایو هیوندای در هند، به طرزی فاجعه بار پیش می رود. این خودروها معمولا در هنگام تست درایو، به روش های مختلفی محافظت می شوند که نمایندگی هیوندای هند، در اجرای این سطوح محافظتی، قصور به خرج داده است.
ماجرای این ویدیو از زمانی شروع شد که یک زن جوان به همراه پدر و مادرش، برای خرید یک خودرو هیوندای به نمایندگی این شرکت در یکی از شهرهای شمالی هند مراجعه کرد. در این روز، بدترین کابوس صاحب این نمایندگی به وقوع پیوست. فروشنده از خریدار دعوت می کند تا به ماشین وارد شود. این خودرو یک هیوندای i20 است. به دلایلی که تاکنون شناخته نشده، خریدار تصمیم می گیرد به جای ترمز، گاز را فشار دهد. فشار بالایی که این خانم جوان به پدال گاز وارد می کند، موجب می شود که خودرو از جایگاه خود بیرون آمده و به جلو حرکت کند. در ادامه می توانید ویدیو این حادثه را مشاهده نمایید.
نظرات
 
 
 
جواد 1397/12/23
سایپا و و ایران خودرو برای جلوگیری از وقوع چنین حوادثی شوروم ندارن.
جواد 1397/12/23
سایپا و و ایران خودرو برای جلوگیری از وقوع چنین حوادثی شوروم ندارن.
فرشید 1397/12/24
دختر است دیگر

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران