تعدادی از محصولات ایران خودرو با مدل 98 فاکتور شد

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
هفته گذشته خودروسازان داخلی وعده دادند که در صورت تحویل برخی از خودروهای فروخته شده برای شرایط فروش فوری در سال آینده، فاکتور آنان در مدل 98 صادر شده و به مشتریان تحویل داده خواهد شد. حال روز گذشته خبری به گوش رسید که برای اولین بار تعدادی از محصولات ایران خودرو با مدل 98 فاکتور شده و آماده واگذاری به خریداران خواهد بود.
به گزارش خودروبانک و به نقل از ایرانجیب، گروه صنعتی ایران خودرو برخی از محصولات خود را که در شرایط فروش فوری ثبت نام کرده است، آماده تحویل به مشتریان می کند و از آنجایی که احتمال تحویل خودرو در سال جدید وجود دارد، به همین منظور فاکتور آنان در مدل 98 صادر شده و آماده تحویل به متقاضیان خواهد شد. گفته می شود که دراین بین محصولاتی همچون "پژو 405 مدل SLX"، "سمند دوگانه سوز"، "سمند LX"، "پژو 207 اتوماتیک" و همچنین خودروی "هایما S7" از سری تولیدات ایران خودرو با فاکتور مدل 98 آماده تحویل به مشتریان شده است.
نظرات
 
 
 
محمد 1397/12/26
بهتره بگین تعدادی از آشغال های ایران خودرو واقعا حیف اسم ماشین هست که رو آشغال های اینا بزارن

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران