توصیه‌های ایمنی قبل از شروع سفر

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
سرهنگ احسان مومنی رئیس اداره تصادفات پلیس راهور فاتب درباره رعایت برخی از نکات ایمنی قبل از سفر اظهار داشت: شهروندان قبل از شروع سفر از سلامت خودرو، ایمنی و تجهیزات آن اطمینان حاصل کنند. همچنین ترمز خودرو، باطری، لاستیک‌ها و تایر یدکی را حتما مورد بررسی قرار دهند. وی ادامه داد: وسایل ضروری مانند تابلوی احتیاط، جعبه کمک‌های اولیه، چراغ‌های اضطرای و آب و غذای کنسرو شده به همراه داشته باشند. همچنین بار اضافه بر روی باربند خود قرار ندهند و وسایل روی باربند را با طناب محکم ببندند تا اجسام در طول مسیر سقوط نکنند.
وی در ادامه افزود: از گذاشتن مواد اشتعال‌زا و کپسول گاز در صندوق عقب خودداری کنید و حتما قبل از شروع حرکت از وضعیت جاده‌ها اطلاع حاصل کنید. از هموطنان عزیز می‌خواهیم که به توصیه‌های پلیس راهور و علائم هشدار دهنده مسیر توجه کنند و با رعایت قوانین و مقررات سفر بدون حادثه‌ای را سپری کنند.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران